Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan gondolja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja? : D

Figyelt kérdés

Felvett msnre egy arab csávo aki luxorban lakik vagyhol xD és beszélgettünk sokat és utána azt mondja h én vagyok a szerelme meg h szeret stb xD (persze nem hiszem el meg amugyse érdekel mert van barátom) de tök jol elbeszélgetünk meg ilyenek és mondta h ö még szüz és h a szerelmével akarja elvesziteni stb.. és h velem szeretnéxd .. és a telefon számát is megadta meg h másnap kamerázzunk is meg mikrofonon beszéljünkXD meg ilyen "aranyos" szövegeket ir stb... sztetek csak unatkozik vagy komolyan gondolja?:DD

amugy ö 19 éves vagy 20 nemtudom.. én meg 15L

bocsi h hosszu lett:/


2010. júl. 4. 03:51
 1/6 anonim ***** válasza:
OMG még jo, hogy nem gondolja komolyan... De azér sok szerencsét a webcamozáshoz :D
2010. júl. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jajo megnyugottam:D

csak mert egy jolelkü fiut nem akarok hülyiteni:P de ha már öis.. ha harc hát legyen harcXDDD

2010. júl. 4. 04:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Te tiszta hülye vagy ezt komolyan kérdezed?Nem gyanós neked hogy egy "arab" férfi csak úgy felvesz msn-re?És persze sose látott de szerelmes beléd?Ne legyél már ennyire naív vagy tényleg ennyire ostoba vagy?
2010. júl. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát én most sírok ... :'( :'D
2010. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Unatkozik. :D Velem ezt törökök csinálják, már vagy 6 török vallott szerelmet, meg hogy milyen jó lenne velem szexelni, és hogy mennyire hiányzom nekik. xD

A legviccesebb az volt, amikor az egyik azzal basztatott, hogy váltsam át msn-en a betű színem, mert a háta mögött áll a főnöke, és nézi őt. O.o xD Meg hogy ő Cristiano Ronaldo... XD

2010. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

oda van irva h nem hiszem el meg amugyis van barátom...

csak hogy szerintetek-.-

köszi a válaszokat

utolso lol:ddddd

2010. júl. 4. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!