Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek hozzá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá? (elfeledni nem tudom, nagyon szeretem)

Figyelt kérdés
Szeretek egy srácot, már másfél éve.Ezt már tudtára is adtam, nagyon örült neki, de ő megmondta hogy nem szeret, csak, hogy nagyon kedvel és hogy más csajjal nincs ilyen jó kapcsolatban. Ő egy másik országban él, de hamarosan jön haza. azt szeretném kérdezni, hogy mikor itt lesz hogyan közeledjek hozzá? Mert mondta hogy most nem szeretne komoly kapcsolatot, de én nagyon szeretem. Köszi a válaszokat!:*
2010. júl. 3. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:

ha hazajön, hivd át, és vetkőzz le bugyira. tuti nemfogja utána mondani, h nemakar kapcsolatot:P

18/L

2010. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy legyél vele kedves, de ne túlzottan, mert az nyomulás! Nevess azon amin ő is! A lényeg hogy beszélj vele minél többet, és ne hozd fel a "szerelem" témát ha ő sem, mert akkor rájön hogy még mindig meg akarod szerezni! Legyél a legjobb barátja és minél többet beszélni vele! Akkor egy idő múlva biztos meglágyul a szíve..

Remélem tudtam segíteni! Sok sikert, szurkolok!

F/14

2010. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy vetkozz vagy sehogy.Lepattintott de egy kobor menetet talan nem hagy ki.
2010. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a 14(F válaszoló nagyon intelligens, ilyen fiú (ennyi idősen) az én lakheyemen nem található XD szóval gratula neki. Amúgy én is csak azt tudom tanácsolni, amit ő.

Sok sikert!

2010. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! hasznosak:D
2010. júl. 3. 22:12
 6/9 anonim ***** válasza:
ha szereted akkor gondolom lefeküdnél vele:) azt biztos nem utasítaná vissza:) kérdezd meg majd tőle, h benne lenne-e ilyesmibe. nyugi ilyenre nicns olyan fiú aki nemet tudna mondani:) max ha 120 kiló vagy és jolánnak hívnak :D
2010. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bármit megtennék vele! Nem vagyok 120 kiló és se Jolán...:P. Valami ötlet kéne hogy hova hívjam el...Köszi..
2010. júl. 5. 11:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szereted, de ő eddig nem akart többet akkor nem valószínű hogy érdemes az ágyadba rángatnod. Nagy pofáraesés lehet belőle. Beszélj vele őszintén. Ha kockáztatod hogy elveszítsd mint barátot akkor persze nyomulj rá, sose lehet tudni.

Voltam hasonló helyzetben, nagyon szerettem egy fiút aki engem barátjának tartott, a szex nem lett volna ellenére de tudtam hogy ha lefeküdnék vele akkor elveszteném mint barátot.

Mérlegeld hogy neked melyik éri meg.

L/24

2010. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ő már kérdezte hogy nem e feküdnék le vele...Nem lenne ellenére... Attól féltem hogy ha tudatom vele hogy szeretem,akkor elveszítem, mint barát, de nem így történt, sőtt örült neki..:D köszi a válaszokat...
2010. júl. 6. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!