Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kórtól lehetséges a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kórtól lehetséges a leány szöktetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan problémánk támadt barátnőmmel, hogy (na jó eddig se túl sűrűn hagyták a találkozást 2-3 alkalommal hetente max) anyja tegnap kijelentette, hogy innentől hetente egyszer jöhet hozzám és egyszer mehetek én hozzájuk és kifújt ez a nyári programja. Nem csináltunk semmi rosszat amivel kiérdemeltük volna, öreglánynak megint bekattant vlm... Szóval én 20 vagyok ő 16. És arra gondoltunk, hogy egyik nap mikor eljön elfelejt haza menni. Így legalább anyja is boldog lesz, h nem kell a buszra költenie és a benzin sem fogy. Várom az ellenérveket, úgy érzem sok lesz és húzós. Előre is köszi.
2010. júl. 3. 21:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hmm... Nézzük mik az árnyoldalai (a jó, már biztos felsorolódott bennetek, ha tervezitek)... Feljelentés, megromlik a viszony a szülők felé, esetleg a két család is összekap... S a rossz viszony sosem egészséges... Lehet még ki kéne bírni a felnőtté válásig. Akkor tisztább a szituáció.
2010. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Amúgy van elfoglaltságom zenész vagyok. És másrészről meg dolgoznék, ha végre értesítenének attól a 20-30 cégtől ahova beadtam az önéletrajzomat a múlthéten. Ha nem szólnak megyek auchanhan. de ettől függetlenül megyek a színházzal is délvidékre is fellépésre. A napi elfoglaltságom általában az, h a szövegeket tanulom és énekelek. meg szövegeket írok, és dalokat szerzek. Szóval azt azért nem mondhatnám, h unatkozok. De akkor is hiányzik.
2010. júl. 3. 21:43
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha 20 évesen 2 év után még nem szexeltetek, akkor talán már nem is fogtok. Komolyan, ez a gáz, nem a csaj anyja. Mit csináltok együtt, sakkoztok? :)
2010. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
És csak nekem tűnt fel,hogy kortól helyett kórtól-t írt a kedves kérdező?
2010. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem feltűnt, de a jó helyesírás ezen a lapon tabu.
2010. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
jÓ akror ín se írok mostantú hejese
2010. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Elég fura kérdés, ha egyszer szöktetés, akkor inkább felső korhatára van, mert 18 fölött már oda megy az a lány, ahová akar. 16 évesen viszont a gondviselőjére tartozik, hogy hol van, és nincs az a bíróság, amely elvenné tőle a lánya fölötti felügyeletet azzal az indokkal, hogy csak hetente egyszer engedte el a barátjához. Téged jól megbüntetnének, és onnantól teljes joggal tiltaná el tőled a lányt. Sajnállak, hogy nem lehetsz eleget a szerelmeddel, de ez a gondolat nem méltó egy felnőtt, felelősségteljes emberhez.
2010. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!