Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kórtól lehetséges a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kórtól lehetséges a leány szöktetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan problémánk támadt barátnőmmel, hogy (na jó eddig se túl sűrűn hagyták a találkozást 2-3 alkalommal hetente max) anyja tegnap kijelentette, hogy innentől hetente egyszer jöhet hozzám és egyszer mehetek én hozzájuk és kifújt ez a nyári programja. Nem csináltunk semmi rosszat amivel kiérdemeltük volna, öreglánynak megint bekattant vlm... Szóval én 20 vagyok ő 16. És arra gondoltunk, hogy egyik nap mikor eljön elfelejt haza menni. Így legalább anyja is boldog lesz, h nem kell a buszra költenie és a benzin sem fogy. Várom az ellenérveket, úgy érzem sok lesz és húzós. Előre is köszi.
2010. júl. 3. 21:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nemtudom.

De 16évesen még a szülei döntenek arról, hogy hova megy.

Te meg 20 éves vagy, nehogy te húzd a rövidebbet.

Simán feljelentenek.

Ha cigányok vagytok, akkor semmi gond, szöktesd.

18/L

2010. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
cigányoknál gondolom tök mind1..
2010. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincs gádzsó a családbanxD Igen én is erre gondoltam, h feljelenthetnek... meg sokáig féltem attól is hogy pedofilnak néznek... most már több mint két éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást. Jó kis tűzön vizen kapcsolat:D Szóval ezért sem értem anyját.. már ilyen rég óta vele vagyok nem tudom miért félti tőlem...
2010. júl. 3. 21:25
 4/17 anonim ***** válasza:
Mivel a szöktetés cigány szokás, ezért gondolom egyértelmű hogy azok. Ha nem túl gyerekes a lány akkor sztem simán szöktetheted :D De ha még kislányos akkor az anyjánál a helye.
2010. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ha van kocsi akkor érte megy...de én még a taxit is el tudom képzelni...elég necces...
2010. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

első vok.

Természetes, hogy félti a kislányát. ha 2 éve vagytok együtt, akkor is az Ő kislánya. Ha betartjátok amit mondd, heti 2-3 alkalom, hidd el engedni fog egy idő után. Ha meg nem, akkor nemtudom..:S

De semmiféleképp ne szöktesd meg. Ha feljelentenek az nagyon rossz lessz. Gondolj bele, hogy ezzel a barátnődnek is rosszat okozol. Ha tűzön vizen át kapcsolat, akkor meg pláne , hogy kibirjátok :)

pussz

2010. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na mégegyszer. Hogy félre értés ne essék. NEM VAGYUNK CIGÁNYOK! Se az én oldalamon se az ő oldalán. Csupán elegünk van az anyja hülyeségeiből. Még egy pont oda... van kocsi... mondjuk amilyen zsidó nem jönne ki értexD
2010. júl. 3. 21:29
 8/17 anonim ***** válasza:

ANNYIT NEM ÉR MEG A K1BASZOTT SZABADSÁGOD, HOGY HETENTE 3X TALÁLKOZTOK? KIBIRJÁTOK, SEXELJETEK SOKAT HA EGYÜTTVAGYTOK. ENNYII. NEMKELL ITT SZÖKTETNI. NE ROMÁSKODJATOK. ELSŐ VOLTAM. MEGINT.

18/L

2010. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szia!

A pláne, h nem is szexelünk még-_- Mellesleg anyjánál az, h heti kettő az kettőt vagy egyet jelent... és nekem abóbl már elegem van hogy alig látom. míg suliba jártam is heti egyszer max kétszer láttam... és tiszta idegbeteg voltam már... komolyan ő nekem a nyugtató, ha nem vagyok vele akkor én szépen elkezdek megőrülni...

2010. júl. 3. 21:36
 10/17 anonim ***** válasza:

Találj valami elfoglaltságot, tudok is ajánlani egyet, úgy hívják MUNKA!!!


üdv

2010. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!