Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet és összejöhetünk még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet és összejöhetünk még?

Figyelt kérdés
A barátommal olyan a kapcsolatunk mint egy igazi hullámvasút.Egyszer minden jó,aztán csak idegeskedés,néha sírógörcsök,másszor boldogság,élvezek minden pillanatot mikor vele vagyok,nagyon jó.Vannak emellett olyan dolgok,hogy néha kikérdez,hogy merre,hova megyek és ez nekem nem annyira tetszik,nem tudok annyit lenni a barátaimmal amennyit szeretnék.Az utóbbi félreértésünkkor 1 hónap szünetet kértem tőle.Azt mondta,hogy bizonyítani akar nekem és mindennél jobban szeret.Én sem mondom azt,hogy nem szeretem,csak kicsit nagyobb szabadságot szeretnék.(5 hónapja vagyunk együtt)
2010. júl. 3. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

üljetek le és beszéljetek át mindent. 5 hónap nem olyan sok idő, szóval lehet nem kéne erőltetni, főleg mivel azt írtad hogy nem mondod azt hogy nem szereted... nem túl meggyőző.

meg persze attól is függ, hogy mennyit vagytok együtt. mert ha több időt szeretnél a barátaiddal lenni, mint vele, akkor érthető hogy miért nem tetszik neki. én azt tanácsolom, hogy beszéljetek át mindent.

2010. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Akkor azt javaslom inkább hagyjad, ha már most ennyire leakar kötni és nem érzed magadat szabadnak akkor jobb ha tovább állsz. Nézz egy olyas vlkt aki úgy szeret ahogy van, barátostúl:P:D Ha régebb óta lennétek együtt lenne értelme a dolognak így nem sok, bocsi.

2010. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!