Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit rontok el? Miért mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el? Miért mindig olyan pasit fogok ki aki kihasznál? Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 20:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Kevés az info. Anyagilag használ ki mindenki, vagy szexuálisan?
2010. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hali. én is mindig így vagyok csak én a lányokkal. Mitörtén??? Te is megtalálod az igazit egyszer csak jó helyen kell keresni. 18/f
2010. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Funktasztikus ***** válasza:
kevéés
2010. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Engedd, hogy a nem alfahím kinézetű, szerényebb külsejű, valószinűleg kedvesebb srácok is próbálkozzanak. Amúgy hány éves vagy?
2010. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
21 lány vagyok...eddig nem volt komoly kapcsolatom még...mindig játszottak velem,szexuálisan még nem mivel szűz vagyok,volt olyan hogy jártam egy fiúval nem túl hossz ideig igazából csak péntekenként taliztunk ez tartott 3hétig kb és csak megakart fektetni...:Sde volt olyan hogy kavartam egy sráccal több hónapig,szinte csak a közös szórakozóhelyünkön,csók volt,de ő nem arra ment...próbálkozhatott is volna de nem tette...szerelmes lettem belé én hülye:Sés mikor elakartam mondani neki össze jött egy másik csajjal,de sejtette hogy mit érzek...azóta ha valaki tetszik nem merem magamhoz közel engedni,mert félek hogy újra kihasznál...nem tetszenek a macsó pasik egyáltalán...
2010. júl. 3. 20:21
 6/22 anonim ***** válasza:
Én megismernélek szivesen.... bár fiatalab vok mint te de én is jártam valahogy így csak egy kicsit másképpen.(engem cikis helyzetbe akartak vinni) :S
2010. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
öm az előző a 2. hozzászóló volt
2010. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
20:29 mi történt és hány éves vagy?
2010. júl. 3. 20:33
 9/22 anonim ***** válasza:

Hori válasza:

Ezt inkább nem mondanám el nyilvánosan :S de megadod az msnedet dumálhatunk.

2010. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20:29 vok
2010. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!