Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adjam tudtára egy srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam tudtára egy srácnak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Sokat szoktunk beszélni, de nem tudom eldönteni, hogy tetszek-e neki. Mit csináljak hogy észrevegye hogy szeretem?
2010. júl. 3. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod eldönteni? Semmi apró jel? Bókok? Szereted? Szerelem? Nem csak vonzódás? Mellesleg lehet, hogy már észrevette.
2010. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mondd meg neki h mit erzel, ha bizonytalan vagy, akar azt is, es o is elmondhatja h mit erez. igy tisztazhatjatok a dolgot. ha sokat beszeltek, beszeljetek vegre errol is ;)
2010. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Főleg msnen beszélünk, de akkor akár 3-4órát is.

Már legalább egy éve ismerem, de kb 2 hónapja kezdtünk el barátkozni úgyhogy szerintem kicsit korai lenne szerelmet vallani neki. Még télen mondta egyik ismerősömnek hog tetszek neki, ő meg rohant hogy elmondja nekem.

Félek hogy ha elmondom neki mit érzek kiderül hogy nem szeret. Szeretnék vele jóba lenni mert nagyon fontos nekem.Szerintetek hogy érjem el hogy elmondja mit érez?Edigg minden pasinál sikerült, de nála nem megy.Lehet hogy kicsit korán akarom letámadni?Segítsetek légyszilégyszi : )

2010. júl. 3. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok választ adni a kérdésedre, talán találkozáskor érintsd meg néha, de ne feltűnően, mert még megijed :)

Semmiképp sem vallanék szerelmet a helyedben.

2010. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. júl. 3. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:

azt hittem h eloben, nem msnen.

hagyjtok a francba az msnt:)

ha leulsz vele szemben, erezni, latni fogod rajta, h mit erez. azt nyugodtan elmondhatnad h fontos neked. meg ha ne adj isten, tulspilazod a dolgot, jobb elobb kideriteni, mi a valosag.

de csak pozitivan :)

2010. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Aranyosak vagytok

2010. júl. 3. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!