Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne vele?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt és mostanában úgy érzem, hogy nem jó vele lenni párkapcsolatilag. Pl. nem kívánom már a szexet vele, ha mégis sor kerül rá nem nagyon élvezem, nem szívesen elégíttem ki orálisan, nem szívesen smárolok vele. Az időmet szívesen töltöm vele, mert jó vele beszélgetni, hülyülni, kimozdulni otthonról, stb. de már nem szívesen gondolok rá úgy mint barátomra. Ha nem lenne hiányozna, sőt úgyérzem szeretem, de szerintem ez nem normális így.

Ő 19 éves én pedig 18.


2010. júl. 3. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez már csak szeretet..és nem ő lesz a férjed..:S szóval szerintem válts,ha nem vagy teljesen boldog,és mondd neki,hogy azért nem szeretnéd vele megszakítani a beszélgetéseket,hülyüléseket..mert jobb ha megmarad barátnak,mintsem örökre elkell h. felejtsd.
2010. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Abból amit leírtál nem ő életed szerelme, akivel az egész hátralévő életed, ami még igencsak hosszú akarod tölteni. így jobb szerintem ha szakítasz, nem egy év múlva jössz rá, hogy miért nem tetted meg korábban. Persze szakítani mindig nehéz, és persze, hogy szereted, az lenne baj ha nem így lenne, de akkor is jobban jársz szerintem.
2010. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem.Ne ámítsd se őt, sem magadat. Nekem úgy tűnik, te inkább úgy vágysz rá mint egy jó barátra és nem mint testi-lelki szerelmedre. Szakíts vele. Ha szerencséd van a barátságotok megmenthető, de ha ő szerelmes beléd akkor valószínű sajnos az sem.
2010. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből szakítás lesz mindenképp.Akkor már jobb előbb,nem kell húzni az időt.
2010. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Funktasztikus ***** válasza:
83%
ráuntál a banánra:D hát sztem ne hülyitsd tovább jobb már nem nagyon leszz ülj le beszélj vele és döntsetek..
2010. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd vele, ő már egy olyan ember, akivel haverként jól ellógsz, de nem vagy szerelmes belé...ez szinte kisüt a kérdésedből.
2010. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van.:( Amúgy ő nagyon szerelmes, szerintem bármit képes lenne megtenni azért, hogy ne veszítsen el. Arra gondoltam kérek 1 hét gondolkodási időt és átgondolom hogyan tovább... Ez így jó vagy egyszerre szakítsak?
2010. júl. 3. 16:45
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A gondolkodasi ido = szakitas. Ezt o is fogja tudni. Sztem nincs ertelme, csak tudod, h mit erzel, akkor meg nem kell 1 het hozza. De keszulj fel, lehet, h baratkent nem akarja tartani veled a kapcsolatot.
2010. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kérhetsz szünetet, de szerintem felesleges. 1hét idegeskedés és az h egyfolytában azon jár az agyad h " Úristen mit csináljak" szerintem neked sem kell.ne húzd...ugyan ebben a cipőben jártam én is. a végén már állandóan feszült voltam, egyfolytában veszekedtem vele mert titkon azt remélem majd ő kimondja hogy vége. Aztán végül szakítottunk. Az elején rossz volt, most is hiányzik néha, de tudom, hogy se ő se én nem voltunk boldogok. Ha nem szereted ne kínozd se magadat, se őt és ne legyél vele azért, mert attól félsz megbántod. Ne állj a saját boldogságod útjába. Kitartás, légy erős :)
2010. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!