Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok a hiperézékenyekről?

Figyelt kérdés

Info: [link]


[link]


Persze nem kell általánosítani, nem minden tulajdonság jellemző ránk, pl. én nem tartom magam kimagasló tehetségnek vagy ilyesmi, és azt sem jelenti, hogy nyálgép/teszetosza meg gyenge lennék, és mindenen elsírnám magam (azért az évek során megtanulja az ember kezelni ezt valamilyen szinten).

Tehát lányok, egy párkapcsolatot el tudnátok képzelni ilyen fiúval (tegyük fel, hogy külsőleg is oké)?


2010. júl. 3. 14:49
1 2
 11/16 anonim válasza:
Mivel én is ilyen vagyok, ezért szívesen keresem a hozzám hasonlók társaságát.:)
2010. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nekem nincs vele gondom, sőt... jobb mintha érzéketlen tuskó lennél...
2010. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hiperérzékenység nem olyan ritka...én is hiperérzékeny vagyok.....nem is tudtam hogy ezt így nevezik....
2010. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék magam mellett ilyen férfit elképzelni,mivel már volt szerencsém ilyen típusu emberhez.Túlérzékenyek,mindenen felkapják a vízet,félreértelmeznek dolgokat,belekötnek minden szóba,én meg győzzem megmagyarázni kiengesztelni,s bizony sok energiát kivesznek a mimóza lelkükkel az emberből,egyetlen előnyös dolog szól mellettük hogy férfi létükre nagyon mély érzésű emberek,érzelmesek,de sajnos a túlérzékeny természetük által legalábbis nekem egy idő után elviselhetetlenek.Nő létemre én 1 kicsit realista vagyok a fehér és fekete feeling nagyon is jellemző rám,nem szeretek túlbonyolítani dolgokat,1szerűen kezelem őket,nem rossz emberek ők csak szerintem nehezebben találnak társat érzékeny természetük miatt:)
2010. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket.

12:37 - ha gondolod írj egy privit

12:43 - Valóban nem annyira ritka, azt olvasom a népesség ~20%ka ilyen.

12:47, hát igen, fekete meg fehér... :) pedig nem így van, hogy "a túlérzékenyek" ilyenek, hanem egyszerűen a túlérzékenységnek van "pár" velejárója, de nem mindegyik érvényes az összes túlérzékenyre.

2010. júl. 6. 13:02
 16/16 anonim ***** válasza:
hát igen egy realistább gondolkodású kevésbé érzelmes nővel,nehezebben értenek szót.Volt 1 ismerősöm ott mondjuk a lány volt túlérzékeny,megismerkedett egy elég karakteres pasival,aki keményebb és racionálisabb egyéniség volt,abban a kapcsiban viszont ez építő jelentőségű volt,a lány az elején mindig sírdogált hogy annyira érzéketlen a barátja meg minden,de ahogy teltek a hónapok végűl úgy fogalmazott hogy: megmondja őszintén hogy nem is bánja hogy ezzel a pasival összehozta az élet,úgy érzi erősebb lett lelkileg a pasi ösztönzi őt sokmindenre azóta s könyebben veszi ezáltal az akadályokat is:)mára már összeházasodtak és van egy kisbabájuk is.Úgyhogy mindig vannak kivételek.:)
2010. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!