Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok a hiperézékenyekről?

Figyelt kérdés

Info: [link]


[link]


Persze nem kell általánosítani, nem minden tulajdonság jellemző ránk, pl. én nem tartom magam kimagasló tehetségnek vagy ilyesmi, és azt sem jelenti, hogy nyálgép/teszetosza meg gyenge lennék, és mindenen elsírnám magam (azért az évek során megtanulja az ember kezelni ezt valamilyen szinten).

Tehát lányok, egy párkapcsolatot el tudnátok képzelni ilyen fiúval (tegyük fel, hogy külsőleg is oké)?


2010. júl. 3. 14:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én eltudnám. :) Szeretem ha egy srác kicsit érzékenyebb fajta, de azért az érzékenységnek is vannak határai. pl. ne legyen egy bőgőmasina se egy nyálcsorgatós akárki.. és mivel te azt írtad, hogy nem ilyen vagy eltudnálak képzelni magam mellett. :) De ezt csak feltételes módban...
2010. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék. Kivagyok az ilyen macsó, menőgyerekektől, de a túlérzékenységtől is! Nekem akármit mondanak erről csak a hiszti meg a nyavalygás jut eszembe. És ha lány az illető akkor meg főleg.

18L

2010. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal baj, ha egy férfi "tud" sírni, de azért mindennek van határa..Én biztos nem tudnék elviselni egy ilyen férfit..Volt már szerencsém ilyenhez, soha többet mégegyszer..
2010. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy nem feltétlen arró szól, hogy minden apróságon sírunk meg nyámnyilák vagyunk. Persze vannak ilyenek is, de nem csak fekete és fehér van...
2010. júl. 3. 16:56
 5/16 A kérdező kommentje:

Érdekesen fogalmaztam...

Tehát attól még, hogy valaki hiperérzékeny, még nem biztos, hogy sírós meg csöpögős.

2010. júl. 3. 17:03
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem simán el tudnék képzelni egy kapcsolatot egy ilyen fiúval.
2010. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Tudod, őszintén, teljesen megdöbbentem amikor elolvastam amiket belinkeltél. Sohasem hallottam még erről, és a homlokom erős ráncokba van gyűrődve néhány perce, ugyanis a leírtak alapján néhány dologban (azt nem mondom, hogy mindben, most eléggé össze vagyok zavarodva) magamra ismertem. "Az érintettek nagy megkönnyebbülést éreznek, amikor először találkoznak a fogalommal.' Nagy kő esik le a szívükről' többé már nem érzik úgy, mintha egy idegen bolygón élnének." Igen, talán egy kicsit így érzem magam.

Válaszolva a kérdésedre, teljes mértékben el tudok képzelni egy párkapcsolatot egy ilyen fiúval.

2010. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is megkönnyebbülés volt, mikor pár hónapja olvastam róla. :)
2010. júl. 3. 23:10
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
22:52 vagyok, ismét. Amióta megtaláltam a linkjeidet ezt olvasgatom. Köszönöm! (:
2010. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nincs mit. :)
2010. júl. 4. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!