Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom?! SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom?! SOS

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom azért mert már nem szeret annyira mint régen..Nemtudom miért igérgette hogy soha nemfogom elveszíteni..nemtudom túltenni magam rajta..igaz hogy sokat veszekedtünk,de szerettük egymást..én még most is szeretem..Azért szakított velem + szeretett ki belőlem (1NAP ALATT)mert hogy egyik este összevesztünk elég csúnyán..és valami bunkóságot mondtam neki mert felidegesített..már nem tudom mit gondoljak..hogy tegyem túl magam rajta? egyszerűen csak ő jár a fejemben..és gondolkozom hogy,hogyan tehetném jóvá hogy megint szeressen,de tudom hogy ezmár lehetetlen..
2010. júl. 3. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

ha sokat veszekedtetek, akkor nyilván nem egy nap alatt szeretett ki belőled, hanem a sok veszekedés alatt...


megígérte, hogy soha nem fogod elveszíteni, és ezt te komolyan vetted? ugyan már... ha azt ígérte volna, hogy elvesz feleségül, akkor azt is elhitted volna neki? ezeket csak s szeretet hevében mondják az emberek, de többnyire nem így lesz. gondolom fiatal vagy még, azért hitted el ezeket neki...


ha meg lehetetlen jóvá tenni, akkor hagyd elmenni. hiszen ha nem vagy önző, akkor az is fontos neked, hogy ő boldog legyen nemde?


egyébként ha még van kis esély rá, hogy visszakapd, akkor azt mindenképpen úgy, hogy beszélgetsz vele, kedves vagy vele, nem cseszed le, és akkor hátha eszébe jut, hogy hiányzol neki... anno engem is így szerzett vissza a barátom. én szakítottam vele egy hónap után, mert nem tudtam megbízni benne, de pár hét után rájöttem, hogy mennyire hiányzik, és szeretem, és azóta megint együtt vagyunk, már két és fél éve...


nem akarok hiú reményeket táplálni, de előfordulhat. ha könyörögsz neki, meg nyomulsz, az viszont nem hiszem, hogy sokat segítene.

2010. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elnézést előre is a férfi nemtől, de ez igen, jellemző a pasikra, az egyik napról a másikra való kiszeretés. Magyarázata gondolom annyi lehet, hogy eddig sem működött már tökéletesen, de gyávák, behúzzák a farkukat inkább, és amint adódik egy alkalom, akkor van mire fogni, és lelépnek. Sajnálom, az idő segít :) ne fuss utána!
2010. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt nem lehet kiszeretni senkiből, hacsak nem tesz valami nagyon durva dolgot az illető. Ha ő már véglegesnek veszi a szakítást, felesleges bármit is tenned, csak magadból csinálnál hülyét /bocsánat/. Vigasztaljon aza tudat, hogy napról napra egy ici-picit kevésbé fog fájni a szakítás.Egy idő után pedig nem is fogod érteni,hogy hogy fájhatott ennyire.
2010. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!


Velem ugyan ez történt 3 éve. Akkor két és fél éve jártunk egy fiúval, voltak mélypontok, mikor rengeteget veszekedtünk, és voltak mikor nagyon jó volt a kapcsolatunk. Sajnos mi mindig azért veszekedtünk mert állandóan szinte minden nap rájöttem egy hazugságra. Emellett az anyukája utált, mert elveszem a fiát...ő meg anyafüggő volt, és egyik este nagyon összevesztünk, másnap jött egy email 2,5 év járás után, hogy vége.

Először én is sírtam, nem hittem el, hogy ezt tette. Ő is azt ígérte örökre együtt leszünk...stb...! Amikor futottam utánna, csak magamat aláztam meg.


szerencsére nekem van egy olyan édesapám, aki nagyon jó lelki támaszt tud nyújtani, és nap-mint-nap elmondta miért nem szabad utána futnom. És hallgattam rá.

A srác egy hét után, egy hónapig könyörgött a bocsánatomért, mire beadtam a derekam!


ÉLETEM LEGESLEGROSSZABB DÖNTÉSE VOLT!!!


Kibékültem vele, másfél hónap után, semmi veszekedés nem volt, újra szakított velem, telefonon...!


Ez lassan 3 éve volt, mai napig havonta egyszer megtalál valami hülyeséggel. Nekem azóta van egy olyan párom akivel megtaláltuk a közös hangot, nagyon ritka az összezörrenés köztünk, és azokat sem lehetne veszekedésnek mondani...


Ezzel a történettel arra akrtam kijukadni, hogy felejsd el a srácot, neked is sokkal jobb lesz. Azzal hogy egy veszekedés után mondta ki a szakítást, azzal csak azt akarta elérni, hogy ne ő legyen a köcsög...és hogy te érezd szarul magad, mert ilyen gyáva.

De már régóta fontolgatta a dolgot!!!


Ha jót akarsz magadnak, felejsd el, bulizz, pasizz, strandolj, töltsd a barátaiddal az idődet. És ismerkedj!!!


Fel a fejjel!

2010. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!