Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki nehezen tudott megválni az elsőtől akivel együtt volt?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy nehezen lehet megválni attól akivel először volt a szex?!
2010. júl. 3. 12:35
 1/5 Funktasztikus ***** válasza:
sokmindenki igy van ezzel:D
2010. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele. Kötődtem hozzá, de nem is a szex miatt, hanem mert 3 évig voltunk együtt.
2010. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert az első képe bevésődik az emberbe. Ezért sem lehet teljesen elfelejteni azt, aki elvette a szüzességedet. Néhány esetben ez a későbbi kapcsolatokra is kihat... Ezért találták ki még anno nagy bölcsen (és kegyetlenül) a házasság utáni szexet. Persze nagyanyáink sem voltak szentek, csak szerették volna ha tanulunk a hibáikból...
2010. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Holdtündér ***** válasza:
Én is ebben a cipőben jártam. Hosszú (több éves) kapcsolat volt, ráadásul első is. Nehéz volt, de muszáj volt lépnem, mert egy agresszív tetű lett.
2010. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Holdtündér, nálam is hasonló volt a helyzet. Ráadásul elég röhejes: attól a perctől lett teljesen idióta, amikor megtudta, hogy engem felvettek az egyetemre, őt meg nem :S
2010. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!