Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van ha már kifogytam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha már kifogytam a témából?

Figyelt kérdés
Van egy csaj és nagyon tetszik,most fogom elkérni tőle az MSN-ét,az elején megkérdezem ,hogy milen zenéket szeret,mit csinál szabadidejében,milyen filmeket szeret,de ha már nem lessz több kérdés.Vagy majd jön magától a beszélgetés?
2010. júl. 3. 12:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

És myvippen hogy kérjem el az MSN-ét?

Pl.:nagyon megtetszettél és szeretnélek közelebbről megismerni.Megadod az MSN-ed?

2010. júl. 3. 12:19
 2/11 anonim ***** válasza:
foci,jövőbeli tervek,hogy telik a nyár stb a beszélgetés az adott szituáció hozza.
2010. júl. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mérnem hívod el randizi? Ez olyan gáz, hogy MSN-en keresztül "ismerkedtek" (amit nem is lehet...) Amúgy ha nagyon MSN párti vagy akkor írj neki egy levelet azzal a szöveggel, hogy: "Szia. Megadod az msn címed?" Ennyi, nem kell túlkomplikálni. A másik,hogy ne faggasd, mert az se jó! Dobj fel egy témát és arról dumáljatok, ha klappol minden akkor egyik téma a másikat fogja követni. De szerintem akkoris inkább élőbe.
2010. júl. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Szia, szimpatikus vagy :) msn?" Ez bőven elég, nem kell agyondicsérni elsőre.

Majd olyanokat kérdezz, amikre nem egy szó a válasz, hanem kifejtős :)

2010. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igazából majd elakarom vinni moziba vagy valahova,de csak 14éves vagyok
2010. júl. 3. 12:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Elsőnek ne moziba vidd. Ott nem lehet beszélgetni. Menjetek sétálni, fagyizni, de olyan helyre ahol tudtok beszélni. Sok sikert ;)
2010. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Mi van ha már kifogytam a témából?"

Ő nem fog. Csak bólogass. De persze személyesen.

Az msn tényleg gáz. A cseten-csajozásról kb annyi tapasztalati jótanácsot tudok adni mint a holdutazásról.

Úgy tényleg ki tudtok beszélni mindent még MIELŐTT találkoznátok, és még egymás reakcióit sem látjátok. Blöehh, hanyagold.

2010. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem nemlehet kifogyni a témákbol, legalábis én nem szoktam, kilehet kérdezni az egész életéröl, én szeretek mesélni a baleseteimröl mert vanak közte vicesek és nagyon érdekesek xD azontul a szelem téma is érdekel és vanak tapasztalataim, szoktam mesélni exe-kröl és énis szeretem amikor mesélnek vicces dolgokat exekel kapcsolatosan, ami még egy best téma az a foka farok XD hát azon sokat lehet nevetni:D nem értem valaki hogybir kifogyni a témábol, bár mondjuk engem azért is szeretnek mert mindenröl elehet velem beszélgetni :D

16L

2010. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én is inkább élőbent részesítem előnybe mert ott látszik a tényleges reakció, olyanokat kérdezz ami nem igen/nem hanem ami kifejtős de ne légy rámenős ne azonnal a fontosabb kérdéseket kérdezd, ne beszélj sokat magadról,legyél figyelmes,segítőkész,hallgasd meg ÉS FIGYELJ is oda :D

nem fogtok kifogyni mert útközbe ő is fog kérdezni :D

sok sikert

2010. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Hát te aztán jó felszines vagy :D:D


Kezdj el tőle baromságokat kérdezni!!


Mint pl itt ez a kérdés!


Vagy elkezd rá okoskodni mint én, vagy röhögtök egyet a dolgon..

2010. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!