Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak. Benneteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak. Benneteket zavarna, ha a bartnőök nem akar veletek szexuális kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
Én F/23 éves vagyok, párom pedig 23. Eddig nem volt komoly kapcsolata ebből kiindúlva még szüz. Most lassan 5 hónapja vagyunk együtt és nem látom, hogy közeledtünk volna a szexhez. Én teljesen megértő vagyok, hogy nem szerette volna elkapkodni, bizos lenni magában és a kapcsolattunkban. De azért nekem ez 5 hónap kezdi átlépni az ingerhatáromat. Addig minden szép és jó, ameddig én odalent kicsit kényeztetem, de ő ettől többet nem akar én pedig ott "állok". Múltkor megbeszéltük, hogy kiveszünk egy szobát és szépen kényelmesen eltöltünk egy kis időt. De az adott nap reggelén jött a sorozatos nyafogás, nem tudom mi legyen témák. Eljutott odáig, hogy mondtam oké akkor ne menjünk. Azóta valahogy úgy nincs türelmem hozzá, kicsit szarérzés, hogy nem kellek neki szexuálisan. De megnyugtatott, hogy majd hamarosan ha 110% biztos lesz magában.
2019. márc. 13. 15:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nőként azt kell hogy mondjam elég fura. Az a része hogy ő hagyja hogy te munkálkodj ő meg semmit...


Én 20 voltam mikor elvesztettem és fél évet várt rám az akkori párom de ugyanakkor közben kényeztettük egymást másképp.


Én megertem hogy neked ez fura és zavaró. A helyedben leultetnem és megbeszélném vele. Ha így sem menne akkor hagynám.


Most mondanám hogy valami lelki gond van mögötte de ha az lenne szerintem nem engedné hogy kiny*d

2019. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta?
2020. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!