Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak. Benneteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak. Benneteket zavarna, ha a bartnőök nem akar veletek szexuális kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
Én F/23 éves vagyok, párom pedig 23. Eddig nem volt komoly kapcsolata ebből kiindúlva még szüz. Most lassan 5 hónapja vagyunk együtt és nem látom, hogy közeledtünk volna a szexhez. Én teljesen megértő vagyok, hogy nem szerette volna elkapkodni, bizos lenni magában és a kapcsolattunkban. De azért nekem ez 5 hónap kezdi átlépni az ingerhatáromat. Addig minden szép és jó, ameddig én odalent kicsit kényeztetem, de ő ettől többet nem akar én pedig ott "állok". Múltkor megbeszéltük, hogy kiveszünk egy szobát és szépen kényelmesen eltöltünk egy kis időt. De az adott nap reggelén jött a sorozatos nyafogás, nem tudom mi legyen témák. Eljutott odáig, hogy mondtam oké akkor ne menjünk. Azóta valahogy úgy nincs türelmem hozzá, kicsit szarérzés, hogy nem kellek neki szexuálisan. De megnyugtatott, hogy majd hamarosan ha 110% biztos lesz magában.
2019. márc. 13. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Én már rég dobtam volna.
2019. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
volt egy haverom aki hasonló cipőben járt mint te. a csaj jóval elmúlt 20 de még szűz volt. pettingeltek nyilván, de a csaj nem akart kilépni a komfort zónájából. neki ez tök kényelmes volt, hogy a csávója néha kinyalja meg ujjazza. félt a szextől mert neki ez ugye ismeretlen terep volt, és egyszerűen nem volt hajlandó beadni a derekát. a srác megmondta neki kb fél év után, hogy figyelj én türelmes voltam, szeretlek de ez így nem megy tovább... még aznap lefeküdtek ;) egy kicsit noszogasd meg.. neki ez ami van, full kényelmes, magától nem fog ebből kilépni
2019. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem nem. Nevess ki de tényleg nem. :D
2019. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én tényleg megértem, hogy neki ez új doog és fél. De igyekeztem teljesen megmutatni, hogy nem csak csapongok hozzá. Komoly kapcsolatot szeretnék kialakítani. De neki a kis petting az jó én meg úgy legyek el magammal. És megkapom, hogy hamarosan lesz majd "valami"
2019. márc. 13. 15:29
 5/12 peca1000 ***** válasza:

Engem nem zavarna.


Elküldenèm, és keresnèk mást, aki lefekszik velem.

2019. márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Egy szűz lány, aki fél, és nem akarja elkapkodni, az azt se engedné hogy te kényeztetsd odalent. Neki ez így jó, ez már nem az elkapkodásról szól már. Ő ki van elégítve, kapni szeret, adni nem akar. Dobnám.
2019. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom. Én ennyit nem hiszem hogy várnék. Lányként. Gondolj bele, ott van melletted akit szeretsz, akihez vonzódsz, 5 hónap, rózsaszín köd minden adott, pettingeltek és akkor ott vége. És nem az hogy 2 hét után erőlteted. Hanem 5 hónap. Biológiailag mindentt adott. Felnőttek vagytok tehát nem tinik. Ez olyan minta elmennél egy futóversenyre, te vezetsz mar majdnem első vagy és akkor a cél előtt megállsz hogy te ezzel is megelégszel.

Beszélgess vele erről. Ne erőltetve de azért hogy érezze ez komoly.

Nem lehet amúgy hogy fél vagy van valami traumája? Pettingelésnél te ki vagy elégítve?

2019. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 vagyok, barátnőm 23, szintén szűz volt két héttel ezelőttig. Mi január elején jöttünk össze. Az elején megmondtam neki, hogy tudom hogy szűz, ezért nem várom el, hogy mondjuk a második randin lefeküdjünk. Aztán kb 1 hónap után megmondtam neki, hogy felnőtt férfi vagyok és vannak bizonyos szükségleteim, meg beszéltem neki erről, hogy nem kell egyből a lecsóba csapni, vannak különböző fokozatai, stb.


Utána két hétig négy-öt alkalommal eljutottunk odáig, hogy elvegyem a szüzességét, előtte volt pl legelső alkalommal, hogy csak a melltartóját vette le és a melleit csókolgattam, addig jutottunk, aztán legközelebb már mindent és ki is nyaltam, aztán legközelebb már ő is szopott, stb.


Egyébként egyrészt szerintem a barátnőd vonzalmával is baj van irántad, másrészt viszont te sem viselkedsz túlságosan férfiasan. Állj már ki magadért, mondd el mit vársz el tőle, milyen vágyaid vannak és add értésére, hogy azt akarod teljesítse őket. Így nem tud felnézni rád, nem tud téged tisztelni = nem is tud hozzád vonzódni. Ő is egy erős, férfias, domináns férfit szeretne, akihez tud vonzódni, akire fel tud nézni. A nőket ez beindítja. Az nem ha kéztördelve, mézes-mázaskodva, kedveskedve-udvariaskodva várod, hogy ő mikor fogja azt mondani, hogy "Készen állok.". Lépj, legyél te az aktív, legyél te a kezdeményező, legyél te a férfi.

2019. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy egészséges 23 éves nő, ha már együtt van 5 hónapja a barátjával és az valóban szereti, kívánja a szexuális és lelki együttlétet is.


Ilyen esetben, amikor ennyire türelmes vagy hozzá meg ő sem kapkodja el, nem lehet arról beszélni, hogy "csak a testiség"


Ha szeret, mindenestül szeret.


Sok sikert!

2019. márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fura... Nem bírnám ki
2019. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!