Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a szexuális feszültséget generálni?

Figyelt kérdés
Egy fiú-lány barátságban. Mert ugye ez hiányzik ahhoz, hogy legyen valami több is a barátságból vagy ha más nem legalább szex.
2010. júl. 3. 07:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sehogy, mert még barátság sincs, ha azon gondolkodsz, hogy "ha más nem legalább szex"
2010. júl. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hulla szerelmes vagyok a lányba, és azért írtam hogy ha más nem legalább sex mert ez így nagyon rossz, hogy nincs viszonozva. Amikor meglátom végem van és nagyon kívánom.
2010. júl. 3. 07:41
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Dugd a konnektorba
2010. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 gabriell88 ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Elöször is:Beszéltél már az érzéseidről neki?ha igen hogy reagált?

Ha nem , tedd meg...mert az is lehet, hogy ő is így érez, csak nem mer lépni, vagy pont rád vár:)


Angel

2010. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy már beszéltünk róla és ezért lettünk csak barátok.. :S Tehát ezért kell a szexuális vonzalom, feszültség :) Amit nem tudom hogy hogyan kéne benne felkeltenem.
2010. júl. 3. 22:26
 6/11 gabriell88 ***** válasza:
100%

Édes hogy ennyire küzdeni szeretnél, de ha ő nem szeretné akkor inkább hagyd...

lehet ha tovább erősködsz vagy próbálkozol már annyira zavarni fogja, h inkább kerül...

Most komolyan ezt szeretnéd?barátként is elveszíteni?

gondld át jól4ha nála nem működik a kémia feléd, akkor akár a fejedre is állhatsz sem változik, én a helyedben megpróbálnék csak barátként gondolni rá, vagy nem találkozni vele egy darabig...

Tudom most ez rosszul esik neked, de képzeld magad a helyébe...fordított esetben, h te nem vonzódsz hozzá, de látnád h ő mégis hajt annak ellenére h nem szeretnéd..nem kényelmetlen érzés?

Remélem segítettem, és hidd el jön majd egy lány aki viszonozni fogja


Angel

2010. júl. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy már volt köztünk valami vonzalom (tipitapi stb...) még anno amikor nyíltan megmondtam neki hogy tetszik(kb 1 évvel ez előt) és az jó volt csak kattant egyet a lány és pár találkozgatás után (pont a "legforróbb" találkozás után(Itt már az ágyamban voltunk összebujtunk)) azt mondta hogy inkább hagyjuk és legyünk barátok. Ezt egy kicsit zokon vettem és nem találkoztunk egy ideig aztán mondta hogy nem vonzódik hozzám és ezért sem let semmi (és ez oké, de ezt akkor miért nem tudta megmondani miért bújtunk össze az ágyban hetekig találkozgattunk és aztán rájött hogy nem vonzom? Kb 5 perc alatt el lehet dönteni hogy valaki tetszik-e vagy nem arra a kérdésre meg hogy konkrétan mi a baja velem azt mondta hogy semmi csak nincs vonzalom ééés ezért kell tehát a szexuális vonzalom :)
2010. júl. 4. 02:03
 8/11 gabriell88 ***** válasza:

Értem én, de a szexuális vonzalmat nem lehet csak úgy teremteni, az vagy van vagy nincs.. én erre próbáltam célozni...


Angel

2010. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Sztem nem kell semmit se generálni, hanem csak létesíts több testi kontaktust, érintsd meg többször, simogasd stb, aztán majd látod hogy szereti e vagy sem..


Előbb utóbb egymásba gabajodtok, ha valóban mindkettőtök ezt akarja..

2010. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
érdekelne, hogy hogyan alakult a dolog?! :)
2013. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!