Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem foglalkozik velem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem foglalkozik velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátommal már közel 2 hónapja együtt vagyunk de nem foglalkozik velem.Ezért már egyszer szakítottunk is de vissza könyörögte magát és mondta hogy megváltozik de nem így lett még mindig szer.Mit csináljak hogy ez megváltozzon?
2010. júl. 3. 01:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott vagy mondd meg, hogy ha nem figyel rád, vége. Amúgy jelen esetben a nemtörődés miben nyilvánul meg?
2010. júl. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A nem törődés abban hogy sose hív fel, ha össze futunk akkor meg ölel ad egy puszit és megy tovább a haverjaival és mindig én keresem írok rá msn-en.
2010. júl. 3. 01:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Ha így marad, keress mást.
2010. júl. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én 15 ő pedig 16. És légy szíves normális válaszokat írjatok!
2010. júl. 3. 01:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki h a helyzet nem valtozott es ha erre ne mond semmit akkor tenyleg szakits vele.
2010. júl. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos még beszélni sincs értelme vele erről. Ha magától nem mutat érdeklődést, az azért van, mert nem annyira érdekled. Biztos bejössz neki, de nem vagy neki túl fontos. Vagy legalábbis nem tudja azt nyújtani, amire neked szükséged van. Ha külön meg kell kérni rá, hogy szeressen, akkor minek az egész? De ha egész véletlenül szeret, csak simán ilyen típus, ez akor se jó, mert nem ugyanazt várjátok az egésztől. Hagyd ott, lesz másik. Majd ha könyörg, hogy de ő szeret, max megomondod, hogy te elhiszed, de ez így akkor se jó, mert nem vagy boldog, viszont tőle sem várod el, hogy megváltozzon bárki kérésére (jelen esetben a tiedre). Vagy nemtom elvárod-e, de nem érdemes. Ha már valakit meg akar változtatni a csaja/pasija, ott valami nem stimmel.
2010. júl. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem foglalkozik, minek vagy vele? Jobb lenne, ha keresnél valaki mást, aki törődik veled. Ennek így nem sok értelme van, csak kínzod magad mellette. Lépj túl, jobb lesz neked.
2010. júl. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem én csak abban az esetben nem foglalkoznék a barátnőmmel, ha nem találnám vonzónak. Valószínűleg azért van veled, hogy legyen egy barátnője.
2010. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne szakíts vele. Beszéld meg vele, hogy vagy a haverok vagy téged választ és többet foglalkozzon veled.


16/F

2010. júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!