Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Barátom nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátom nagyon sokat dolgozik és nem sokat talákozuk. NEM TUDOM MIT TEGYEK SZAKÍTÁSON JÁR AZ AGYAM .

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

jól teszed

remélem ha egyszer terhes leszel elhagynak téged is mert nem lesz olyan jó az alakod már...

2010. júl. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dolgozz te is, hamarabb telik az idő és még pénzed is lesz.
2010. júl. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kösd le magad, vállalj nyári munkát !

és örülj neki, hogy DOLGOZIK !!!!!

2010. júl. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Apollo93 ***** válasza:
12%
Gyorsan hagyd el, az ő érdekében mondom! kíméld meg szegény normális srácot magadtól.
2010. júl. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És amikor veled van, minden oké? Figyel rád, kedves, érdeklik a dolgaid? Ha igen, azért ezt gondold végig.. mennyit taliztok? Heti 3 vagy afölött szerintem már normális. Ez ilyenkor 1-2 óra, vagy ilyenkor együtt alszotok?

Szóval nem mindegy, mennyi az a sok, meg a nem sok.

Neked van valami elfoglaltságod? Suli, munka, hobbi? Őrá gondolsz folyton ha nem vagy vele, vagy van valami ami leköt? (Ha folyton rá gondolsz és közben tétlenkedsz, nem csoda, hogy kevesled az együttlétet, ilyen körülmények közt, ilyen érzelmi állapotban semmi nem elég.)

2010. júl. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én férjem van, hogy egy hétig is távol van a munkája miatt. Mégsem válok el tőle... Amúgy nagyon szeretheted, ha ilyeneken jár az agyad.


Jó, én téged is megértelek, hogy szeretnél több időt vele tölteni, de az élet ilyen, el kell fogadnod a helyeztet, ha szereted a barátodat.

2010. júl. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sajnos nálunk is ez a helyzet...minden nap hajnaltól este 8-9ig dolgozik, hazajön, alig váltunk pár szót, elalszik, és reggel már nem találom ott, mert megint elment... és szabadnapja nincs...egyáltalán....már hónapok óta ez van, olyan, mintha együtt sem lennénk, csak hálótársak vagyunk...semmit nem tudunk csinálni együtt :( én gondoltam rá,hogy én is elmegyek nyári munkára, de akkor meg tényleg teljesen elválnak az útjaink, még akkor sem, hogyha hivatalosan nem szakítunk...mondjuk már most is olyan, mintha együtt sem lennénk, de én rettegek tőle, h milyen lenne nélküle...


20/L

2010. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat voltak haszosak és bántoak is én szeretem apárom csak elég nehéz ha egy városban élünk és egy héten egyszer találkozunk. Meg akartam kimélni attól hogy idegeskedjen azon h mikor tud eljöni hozzám...még egyszer köszönöm a segitséget.
2010. júl. 4. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!