Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért érzek egyszer így,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzek egyszer így, egyszer meg úgy? :/

Figyelt kérdés
van egy fiu akivel már 2szer majdnem összejöttem, egyszer ő, utánameg én mondtam hogy ez igy nemlesz jó. de én nemtudom elfelejteni és majd meghalok hogy vele lehessek, de amikor egy kicsi érdeklődést is mutat irántam már nem is akarom :/ lehet azért van mert még egyszer se volt barátom? 15L :'((
2010. júl. 2. 21:45
 1/9 anonim válasza:
tuti
2010. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 hétig minden kapcsolatot szakíts meg vele, utána már tisztább fejjel tudsz gondolkodni. 1hónap még jobb lenne...
2010. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szeptember 9.én születtél?

2010. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Cs mert aki nem 9. Hó 9.én szuletett v hetedik hó hetedikén az 2012ben meghal sajnalom...
2010. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mert az elérhetetlen dolgok mindig édesebbek.


de hülye vagy 2012es :D

2010. júl. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért érzel hol így hol úgy, mert 15 éves vagy! Ez az a kor, amikor megtanulod milyen érzések vannak és melyik micsoda
2010. júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
velem is ugyan ez van..mostanában... össze jövök a palival akit nagyon szeretek.. majd meg halok érte talizni akarok vele amikor meg ott állok h nah indulás a talira.. mégse akarok menni.. nemtudom miért van de én utálom magam miattaa.. de egyszer csak megváltozok és normális leszek
2010. júl. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Zárd rövidre a szenvedésedet és kezdj ki vele!!!!! Így lesz tapasztalatod és elmúlik minden gyötrődésed! Viszont ha a srác nem érdemes akkor dobd és többet ne gondolj rá!!!
2010. júl. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hülye vagy
2010. júl. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!