Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy engedjék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timiiike kérdése:

Mit tehetnék hogy engedjék hogy vele legyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok nemrég megismertem egy fiút aki 19 éves most végülis együtt járunk egész jól elvoltunk amíg szüleim nem tudták hogy vele járok.. szüleim eléggé furán álnak a dolgokhoz nem nagyon engedik bár ennek most az is az oka hogy kémiából pótvizsgáznom kell.. de az hogy ezzel a sráccal járok ez nem befolyásolná hogy tanuljak sőt még jobban menne mivel volt már ilyen.. de ezt nem nagyon értik meg.. apának elmondtam hogy mivan de arra sem volt képes hogy megbeszéljük annyit mondott rá hogy majd megbeszéljük.. de azóta sem beszéltük meg a srác már eléggé kivan akadva mivel ennek már egy hete és azóta nem is találkoztunk.. de nagyon fontos nekem ő és nem aakrom elveszíteni.. hogy értessem meg szüleimmel hogy attól hogy vele járok attól még felkészülök a vizsgára? mit tegyek hogy engedjék?nem akarom elveszíteni őt:(
2010. júl. 2. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Nem kellett volna megbuknod....
2010. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Ennyi idősen még inkább tanulnod kellene nem pasiznod! Úgy látszik neked nem megy egyszerre a kettő!
2010. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

-.-" nah, még egy tipikus szülői (már bocsánat de) f*szság...

mi köze a tanulmányoknak a magánélethez?? ez olyan mint a munka+párkapcsolat..felnőtt korodba se legyen senkid mert dolgozol és karriert építesz??

20/L

2010. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!