Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindíg én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindíg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kezdek hülyét kapni a hangulatingadozsaitól. Ha baja van mindíg rajtam vezeti le holott én nem is tehetek róla. Állandóan félreért mindent és mindíg én vagyok a hibás. Volt már ilyen probléma a párotokkal?? Ha igen hogy oldottátok meg??
2010. júl. 2. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt..

engem is kiidegelt hogy állandóan ebből lettek a viták..

te jót akarsz de közbe te vagy a szar...

egy idő után mindig belátta hogy hülye volt meg stb.

megbocsátottam és ez így ment egy ideig de besokaltam és ott hagytam..

amugy amit ilyenkor tehetsz hogy próbálsz vele beszélgetni kellemes dolgokról hátha lenyugszik és látja hogy te jót akarsz :D

2010. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot de sajnos vele ilyenkor nem lehet. mondhatok neki bármit akkor sem érdekli. egyszerűen elegem van belőle de nagyon szeretem
2010. júl. 2. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt az én partnerommal is..Teljesen ugyanez. Rajtam töltötte ki a dühét és én voltam a hiba oka stb. Szakítottunk és még utánna is.Félévet vártam rá hátha megváltozik de nem. Most,hogy új barátnőm lenne teljesen megváltozott és tartjuk a kapcsolatot...Mint barát
2010. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
egyébként előző vagyok. Én is piszkosul szeretem még most is,illetve szerettem akkor is,de ő összejött másik 2 sráccal mellette(miután szakítottunk) eközben én 1 csajjal mert már tudtam,hogy semmi esélyem őt visszakapni. Aztán jött ez a helyzet,hogy lehetne új barátnőm erre beállított azzal,hogy rájött,hogy ő engem szeret és nem akart megbántani meghogy sokszor befolyásolták is stb. Szóval amit tehetsz: vársz türelemmel,szakítasz vele és pár hónap múlva rájön...hogy te szereted őt.
2010. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát most még várok...csak olyan rossz. Most is épp egy nagyon apró dolgon vesztünk össze. Mindíg attól rettegek hogy egyszer búcsút int nekem. És ezek a veszekedések legtöbbször az msn-es beszélgetésekből jön ki.
2010. júl. 2. 19:17
 6/10 A kérdező kommentje:
De szerintem ha össze kellett jönnie 2 sráccal ahoz hogy rájöjjön hogy téged szeret..az nekem kicsit fura
2010. júl. 2. 19:18
 7/10 anonim ***** válasza:
ilyenek ezek a nők
2010. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
őőőőőőőőőőő izé..én vagyok a lány és a barátommal vannak ezek a bajok.. :D XD
2010. júl. 2. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:

pfff ismerem ezt a szoveget.

nem szamit h mit tettel vagy mit nem tettel.

ha valki fel mergesitette mindig rajtam vezette a mergit:(

en is megprobaltam vele szepen beszelni de nem lehetett

hagytam h nyugodjon le ez aztan majd beszeltunk szerintem tedd ezt te is:D

2010. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jha, akkor simán egy gyökér :)

19:25 voltam megint

2010. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!