Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar tőlem, talán ki akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem, talán ki akar békülni?

Figyelt kérdés
fél éve elhagyott a pasim és nem régiben irt nekem és azóta levelezünk de most vmi oknál fogva (ez az amit nem tudok) nem ír 3-4 napja vissza. semmi olyat nem írtam ami bántó lehetett. még 2-3 hete megkérdeztem tőle mit akar akkor azt írta nem tudja igazából kíváncsi rám meg ienek. vajon mit akar és miért nem ír vissza?
2010. júl. 2. 18:03
 1/3 Timi: ) ***** válasza:

Amit el is mondott,kíváncsi mi van veled,azért keresett meg,biztos unatkozott,vagy eszébe jutottál...Miért nem ír vissza?=mert dolga van,vagy nem tartja olyan fontosnak,hogy visszaírjon.

Nem hinném,hogy újra akarná kezdeni!

Bocsi!

23/L

2010. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak hiányzol neki és azért keresett fel úgy mondd..

2 eset lehet hogy miért nem írt..

vagy nem ér rá és nincs otthon..

vagy csak nem érdekled és esetleg azért írta hogy nem tudja igazából, hogy nem tudja szeret-e téged annyira hogy újra kezdje..

vagy tudni akarja hogy te szereted-e még..

én a helyedbe rákérdeznék hogy akkor most mi van?

2010. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg csak kíváncsi volt arra, hogy mi van veled. Attól, hogy írt neked, még nem biztos, hogy megint járni akar veled.
2010. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!