Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöjjek össze újra a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek össze újra a volt barátommal?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel másfél éve jártam. Én szakítottam vele, mert "már nem szerettem", de aztán kiderült mégis. Azóta 2 barátom volt, de egyiket sem szerettem annyira, mint őt. Ő azóta elköltözött, mert egyetemre jár, és alig jön haza a szüleihez. Hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot? Hogy mondjam el neki, hogy szeretem?
2010. júl. 1. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne járj vele. tudod miért? "Én szakítottam vele, mert "már nem szerettem", de aztán kiderült mégis". ugyanez lesz. miért nem tudjátok eldönteni, mit akartok? ezért vannak csak egy-két éjszakás csajaim, hogy az ilyenektől megkíméljem magam.
2010. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
cidázd le
2010. júl. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Fuck Up!! XD
2010. júl. 2. 00:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak írj rá, hogy mizu van vele? Olyan barátilag!

Aztán hátha kezdeményez ő maga!

Jobbat nem tudok, volt pasival sose jöttem össze újból! :P

2010. júl. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a "fuck up" a te szótáradban mit jelent? ha nem tudsz angolul, ne erőltesd. mert amit írtál, ebben a formában nem felszólító mód.
2010. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jajj de bírom a férfiakat!

Úgy tudjátok magatokat sajnáltatni! Azért vannak egyéjszakásaid mert csalódtál? Ez csak kifogás! Azért csinálod, mert élvezed!

Szted én mennyit csalódtam a férfiakban? Most én is kezdjek el szemétkedni? Nem! Minden kapcsolatom elején megadom a másiknak járó bizalmat! Bár sokszor hiba volt! Ezért nincs senkim, és ha lesz is, az udvaroljon sokáig!! Aztán majd meglátjuk! ilyen egyszerű!

2010. júl. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsónak üzenem: nem, nem csalódtam, és nem is akarok, épp ezért csinálom így a dolgokat. egyébként nyilván élvezem. nem is titkolom. amúgy a 00:08-as hozzászólásomban melyik rész volt az, amiben sajnáltattam magam?
2010. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"ezért vannak csak egy-két éjszakás csajaim, hogy az ilyenektől megkíméljem magam" ez a mondat szánalomra méltó! Ezzel magyarázod az 1éjszakásokat! A nőket hibáztatva ezért az életmódodért! Én aztán tudnék mesélni a rosszfiúkról, mégsem büntetek vele másokat! Arra nem gondolsz, hogy ezzel lehet rendes lányokat alázol meg? Nem hinném, hogy minden csajod csak egy éjszakát szeretett volna veled!
2010. júl. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!