Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor egy fiú bevallotta nekem hogy szeret mondtam neki hogy én is szeretem azóta többször is együtt voltunk de úgy hogy egyik nap meg kérdezte hogy járunk és másnap meg szakított olyan kifogásokkal hogy : " gép mellé nem fér be egy csaj" meg hogy "neki még nem kell csaj". ÉS kb 2 hónapja mondta hogy már nem érezz irántam semmit ekkor kiakadtam szinte minden nap sírtam míg meg nem ismeretem a mostani barátom kivel 1 hónapja együtt vagyunk. De az előző 1 hete megint elkezdte mondani hogy ő még mindig szeret és hogy adjak neki még egy utolsó esélyt most nem rontja el...És még úgy érzem hogy szeretem!Hogy lehet egyszerre két embert szeretni?Mit tegyek?:O

16/L


2010. júl. 1. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:

gép mellé nem fér be egy csaj :DD

kölyök még :)

2010. júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Héééé.

nehogy visszafogadd !!!!

Kutyából nem lesz szalonna.

ne legyél butus, ne fogadd vissza. Játszadozik veled.

Inkább legyél hűséges a mostani barátoddal, biztos megbánnád, ha visszafogadnád :)

2010. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Apááám....

normálisként: Szerintem hallgass a szivedre, én adnék neki mégegy esélyt..:)


férfiként: GANG-BANG!!

2010. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na, megmondom mi legyen a válaszod...

Fogj egy ilyet:

[link]

És száraz tárig.

2010. júl. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na ne kis lány nehogy már ezena fiún gondolkodj még most azértmondja ezt neked, mert láttja, hogy már egy hónapja együtt vagy, csak próbálkozik még csak egykét dugásra leszel neki jóó!!nehogy vissza menj hozzá agy ha igen akkor meg is érdemled..
2010. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
áh, nem menj vissza hozzá, ha szerelmes vagy belé, ha nem. Majd elfelejted, és találsz nála százszor jobbat. De szerintem a mostani pasid sem szereted igazán, a mostani pasid csak úgy van, vígasztalásnak. Úgyhogy, ha nem szereted igazán, és valószínűleg nem, ha azon gondolkodsz, hogy ott hagyod, akkor szerintem nincs értelme együtt maradni vele. Biztos, fájni fog neki is meg neked is, gondolom, nem szeretnéd megbántani, de azt sem érdemli meg, hogy "szánalomból" legyél vele.
2010. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Máté T. válasza:
Ilyen kifogást xD. Hülye kocka a gyerek. Éretlen még. Aki nem tudja mikor van az ő ideje.
2010. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!