Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire viselitek el egy kapcsolatban ha az egyik fél iszik? Mi az amit még elviseltek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm ritkán iszik. Nem azzal van bajom hogy néha a pohár fenekére néz, meg tán néha azt is elviselném ha KO-ra ütné magát. Tudjátok ez a tolerancia, megértés, engedmény akárhogy is nevezzük. Hanem az lenne gond hogy ha leissza magát akkor mennyire tudja azt hogy mit csinál pl egy szórakozóhelyen. Sok oldaláról ismerem már... de erről még nem... És megmondom nektek őszintén, sokan mondják azt hogy összeillünk, zsák a foltját és társai és én is érzem hogy kerek minden, de nagyon kár lenne egy ilyen banánhéjon elcsúszni... ÜDV23F
2010. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A feleségem szinte sosem iszik, én pedig szinte naponta legurítok egy-két sört, vagy felest. Volt, hogy azt mondta, már sok, hogy minden nap iszom valamit, és akkor visszafogtam magam pár hétig-hónapig. Nyáron nehezebb, mert sok a buli, haverok jönnek-mennek, és nem lehet kihagyni a kötelező köröket. Taccs részeg viszont csak kétszer voltam a kapcsolatunk alatt, abból is az egyik a legénybúcsúm volt, szóval simán tolerálta az asszony. Az alkoholizmust viszont nem tűrné.
2010. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne igyon semennyit. Nagyon jó okom van ezt mondani, hiszem láttam, hogyan tesz tönkre valakit az ital, hogyan süllyed le nagyon mélyre az alkohol miatt. Nem akarom, hogy ő is így járjon. :(
2010. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sz.imi ***** válasza:
Minek inni?? Szerintem a pohár, vagy a barátnő!Tudom mivé teszi az embert az alkohol.El kell dönteni, hogy buli, haverok, vagy kapcsolat!
2010. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem meglehetősen zavarna ha rendszeresen inna a barátnőm, mivel én sem iszom. Néha társaságban, buliban ha egy kicsit becsiccsent az még oké, de az se legyen rendszeres, nálam ez alap.
2010. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Apollo93 ***** válasza:
Szerintem ne igyon maximum annyit, hogy jól érezze magát. Gondolom láttatok már részegen nőt és szerintem nem egy szép látvány. Kissé olyan mint egy ösztönlény, mindenen röhög, bamba a tekintete, dülöngél. Na most szerintem ebben semmi nőiesség nincs és semmi tisztelni való.
2010. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!