Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csókolózás? Hogy mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás? Hogy mondjam meg neki?!

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1 hónapja együtt vagyunk, és szeretném kicsit komolyabbra fordítani a kapcsolatunkat. Szal megszeretném kérdezni, tőle h ő szeretne-e csókolózni. De nem találok szavakat segítenétek?


Az értelmes válaszokat köszönöm.


2010. júl. 1. 21:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
szerintem 12-nél nem lehetsz több, ha még elmondani se mered, mennyi idős vagy..-.-"
2010. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
utána, úgy a 4. hónapnál már azt is megkérdezheted, hogy megfoghatode a kezét.
2010. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

figyi..én most tényleg segíteni akarok neked, mert látom, hogy ilyen "félénk" típus vagy(gondolom fiatal is)..

Szóval..ha 1 hónapja vagytok együtt, akkor bizonyára nagyon szereted őt, és gondolom ez kölcsönös, semmi más dolgod sincs, csak annyi hogy elmentek egy szép helyre (pl valami vízpart, most úgyis napos idők vannak, és szép amikor kezd lemenni a nap), szóval fogj meg neki elöl egy hajtincset miközben egyenesen a szemébe nézel (persze valami jó beszélgetés közepette) a hajtincsen lassan hüzd végig a kezed, simogasd meg..és a végén dícsérd meg (pl. 'milyen sejmes a hajad' vagy jóillatú ..vagy hasonló), és ha ez az egész tetszeni fog neki, akkor lassan közeledhetsz felé :) és aztán majd jön magától ;)-remélem ez segít valamit..gondold át egy kicsit :) de 1hónap után má gáz..szal hajrá :D

2010. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hello

Én ugyanilyen voltam. Avval a kivétellel, hogy végül nem klrdeztem meg tőle, hogy megcsókolhatom-e (hál' istennek, hidd el, elrontja azt a romantikkus pillanatot, amikor a személbe nézel és LÁTOD RAJTA, hogy ő is a Csókra gondol), hanem megcsókoltam, nagyon lassan az igaz, de a szeméből kiolvastam, hogy akarja, szeretné, kívánja. Mi kicsit több, mint egy hónapja csókoloztunk először és 15 hónapja vagyunk már együtt. Üljetek le kint valami szép helyen. Mondjuk elmehettek a Gellért-hegyre, Normafára (feltételeztem budapesti vagy, pedig egyáltalán nem biztos) Viszel egy pokrócot, leültök egy fa tövébe átkarolod beszélgettek (jó a hangulat, nem nyomott) szembefordultok és lassan odahajolsz az ajkához és megcsókoljátok egymást :) Én azt javaslom ne kérdezd meg tőle. A többi meg jönni fog magától :)

Hajrá;) Drukkolok

2010. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

* kicsit több mint egy hónap után

Bocsánat

2010. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én 32 vagyok, 17 évesen csókoltam meg először lányt, ami 1995-ben volt. Szerintem te akkor még nem is éltél! Már akkor is az első randin csókolóztunk, pedig én aztán tényleg nem voltam rámenős típus :)
2010. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
bazeg szerintem az legyen az első:D
2010. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
köszönök minden rendes választ, már megvolt^^.
2010. júl. 2. 08:12
 19/20 anonim ***** válasza:
ésésésésésésés?? :D
2010. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
en ugy csinaltam h elvittem randyzni (a 2.-ik randy volt) es egyszer melyen beleneztem a szemebe es megcsokoltam
2011. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!