Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedveljük egymást, de mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedveljük egymást, de mégsem megy. Mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

12/F

A barátnőmmel már első óta ismerjük egymást, de párkapcsolatunk körülbelül 5. osztály eleje óta tart (7-es leszek szeptemberben). Mindketten tetszünk a másiknak, de valahogy mégsem tudok közelebb kerülni hozzá. Két nagy gond van:1.:visszahúzódó típus, és nagyrészt csak a suliban találkozunk (én a többiek előtt is felvállalnám a szerelmünket)

2.: Ikrek, és a testvérétől még sose szakadtak el, mindig együtt vannak, és az "édeshármas" nem nagyon fekszik nekem.

Minden látogatásomnál (kb. havonta 1-szer) viszek ajándékot, de mindkettőjüknek kell, mert ha csak 1-et viszek, azt nem nézik jó szemmel, a 2 viszont nem szerelmi ajándéknak, csak formaságnak tűnik. Nyáron levelezünk, egyszóval szeretjük egymást, de valamiért mégsem olyan a kapcsolatunk, mint kéne. Mit csináljak?


2010. júl. 1. 21:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem kérek olyan válaszokat, hogy ebben a korban még nincs igaz szerelem, meg hogy fiatal vagyok még ehhez, ugyanis fiatalkorom ellenére nagyon komolyan veszem a dolgot (Ő is). Köszönöm
2010. júl. 1. 21:14
 2/5 anonim ***** válasza:
semmit. még nem nőtt fel arra, hogy elszakadjon az ikrétől. majd idősebb lesz és nem lesz annyira zárkózott és visszahúzódó egyedül.
2010. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az elejen kenytelen leszel elviselni a tesoja tarsasagat. De vigyazz, nehogy felreertsek, finoman add tudtukra, hogy ki a "parod"! Csinalj a nyarra valamilyen kozos programot, peldaul menjetek strandra. Szerencses helyzet lenne, ha van olyan haverod, akinek tetszik a tesoja, igy negyen mehetnetek es esetleg kis idore el lehetne valni toluk.
2010. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

de aranyos :) és hadd dicsérjelek meg, hogy ilyen fiatal létedre tudsz normálisan fogalmazni, és helyesen írni.manapság ez már nagy dolog.

a kérdésre válasz: szerintem valahogy kibírod :) nehéz egy 11- 12 éves kislánynak megmondani, hogy most csak a tesóddal akarok foglalkozni. esetleg megpróbálhatod, és lehet, hogy megérti...és hidd el, ha idősebbek lesztek, és még mindig fog tartani ez a szerelem,akkor már minden bizonnyal nem fog rajtatok lógni :) továbbá az is jó ötlet, amit előttem írtak, hogy vigyél egy havert aki majd beszélget a tesóval. hajrá! :)

16/L

2010. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat! Manapság már ez is nagy dolog! Véletlenül az egyik havernak tetszik a másik lány, úgyhogy talán össze tudjuk hozni. Mégegyszer kösz!:-)
2010. júl. 4. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!