Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet befűzni ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet befűzni ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Na szóval én ezt a lányt áprilisban ismertem meg közelebbről.Sokat beszélgettünk msn-en de mindig én írtam rá.Aztán én elhívtam június elején h találkozzunk.és nemet mondott.meg hogy én nem jövök be neki.Aztán én elfogadtam és június közepééig kb semmi nem történt..Aztán onnantól mint ha megváltozott volna.Csomószor rámírt,ő érdeklődött utánam h mivan velem.meg stb.Jó mondjuk ehhez lehet h az is kellett h részegen én vigyáztam rá.Nem tudom.Aztán hajnali 2-ig szoktunk beszélgetni,és ő csak velem beszél.szóval ez is érdekes.És csakúgy magától szokott sms-eket küldeni ha épp nem bír aludni.Nagyjából ennyi röviden...Segítsetek h mit csináljak.Bulizni már elhívtam.Azt mondta h fog jönni..
2010. júl. 1. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el hogy mit érzel, és kérdezd meg, hogy ő mit:)

Akkor megtudod, hogy kell-e tovább teperni, vagy nem érdemes.

Amúgy mi lányok, szeretjük ha ránk írnak és nem mi kell kezdeményezzünk, ha azután nem írtál és ő elkezdte az azt jelenti, hogy hiányolta a beszélgetéseket veled:)

18L

2010. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Timi: ) ***** válasza:

Szerintem amikor megismerkedtetek,már akkor tetszettél neki,csak neki vagy volt valakije akit ő nem említett,vagy volt egy jobb" tőled,akire várt,hogy mi legyen.

Mivel nem jött össze neki,akivel ő szerette volna,így elkezdett téged keresni...

Szerintem kissé kiszámíthatatlan a csaj,azért vigyázz..

A buli ahová állítólag elmegy ott majd kiderül komolyak e a szándékai,de ha el sem megy,akkor nehogy rá írj,sz@rd le,akkor csak hülyít.

Bocsi ha megbántottalak valamivel,nem állt szándékomban!

23/L

2010. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 spsux ***** válasza:
fűzővel xD
2010. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy cipőbe vagy varrógépbe akarod befűzni
2010. szept. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!