Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól teszem, hogy nem írok rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy nem írok rá?

Figyelt kérdés
Egy fiút kb 2 hónapja megkérdeztem, h érdeklem-e vagymostmivan erre azt írta, h csak tiszteletből figyelt rám...nagyon ki voltam( vagyok) azóta nem is írtam rá, ő se rám...viszont 2 hete rámírt, h mizujs..nagyon meglepődtem és végülis jól elbeszélgettünk, igaz lényegében én tartottam fent a beszélgetést...egy hete meg megint rámírt ugyanaz történt. én annyira szívesen írnék rá, de azok után, amiket mondott nekem...lehet, hogy most azt hiszi, hogy már nem érdekel vagynemtom...de én nem fogok ráírni meg egyébként is túl nyomolós lennék szerintem, azok után, hogy tudom, hogy nem érdeklem...lehet, hogy meggondolta magát??:O:O...bár nem hiszem..:/ jól teszem, hogy nem írok rá?
2010. júl. 1. 10:48
 1/10 A kérdező kommentje:
ööö tudom, hogy hülye kérdés:$:) de légyszi normális válaszokat írjatok:)
2010. júl. 1. 10:49
 2/10 anonim válasza:
0%
De.
2010. júl. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jelzi, ha meggondolja magát, ettől nyílvánvalóbb jelekkel. Én nem írnék rá, de ha téged sem érdekel ő, mint férfi/fiú, akkor néha ráírhatsz, beszélgethettek.
2010. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem majd ír, ha akar valamit...

20F

2010. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
dehogynem érdekel:( pont az, hogy nagyon is:/
2010. júl. 1. 11:02
 6/10 Funktasztikus ***** válasza:
figy mit sug a szived?:D ha most ráirsz nem lesz öszze dölve a világ mondd meg hoyg nagyon jól elbeszélgettek és ennyi:D
2010. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jól, mert nehéz lemosni
2010. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ráírhatsz egyszer ha előtte ő már 2x megtette :D és ha szeretnél vele beszélgetni, de részedről csak baráti beszélgetés legyen aztán reménykedjünk, hogy megváltozik...ha megváltoztatja :)
2010. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mate027 válasza:

Nekem elhitted h nem jó h ha nem írsz rá,oké várj egy kis időt de utána írj rá h ha ő nem,mert ha nem és ő se akkor bukod!!!


DE végül is én szerintem személyiségtől függ

2010. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj,hogy megkérdezted hogy érdekled e "vagy most mivan" ... A fiúknál taktikázni kell,nem letámadni őket ilyen kérdésekkel..Szerintem tegyél úgy mintha már nem érdekelne,ne te tartsd fenn a beszélgetést,ha RÁD ír.. ha kicsit is tetszel neki,majd megjön az esze..de kicsit hanyagold..ha akar valamit megkeres..
2010. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!