Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik e szerelem úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik e szerelem úgy, hogy még csak skypon keresztül láttuk hallottuk egymást?

Figyelt kérdés
Én nő vagyok,van két fiam,válófélben,ő elvált szintén két fia van ,remek apa és ember!14 év van köztünk!Még csak skypoltunk,de úgy érzem megtaláltam azt az embert aki társam lehetne és a fiaim "pótapja".Szerintetek létezik "virtuális szerelem"?Kb 500 km választ el minket!Na és igen nem csak ővele beszélek és őt látom már hanem a fiait is látom és beszélek is velük,minden nap,amikor az apjukkal!
2010. júl. 1. 01:17
 1/9 anonim ***** válasza:
filmbe illő sztori... sok sikert hozzá. egyébként szerintem akár létezhet is ilyen. pont ez ne történhetne meg?
2010. júl. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem lehet, sok sikert!
2010. júl. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, apa is így talált párt, 4évet vtak együtt
2010. júl. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ebből hatalmas szerelem lehet majd, ha személyesen is találkoztok
2010. júl. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia:) Szerintem igen is létezik. Én egy éven keresztül beszélgettem msn-n egy férfival . Én akkor 14 voltam , ő 25 ! ... semmi másra nem vágytam csak h végre láthassuk egymást camon keresztül :P ... Sajnos én Ukrajnában lakom,ő meg Magyarországon,szóval nem volt alkalmunk találkozni, meg gondolom a szüleim is ellenezték volna. Végül abba maradt a kapcsolat. Nem a nagy Ő volt , de egy szerelem. Ma is sokat gondolok rá,pedig egyre inkább tellik az idő , és azóta sok barátom volt már,de a neten mégegy olyan lelki társra mint ő nem találtam :( :(

Hiányzik nagyon :) ... Nekünk nem sikerült, de netek sikerülhet :) ... találkozzatok szerintem ha tudok ! Remélem sikerül :) !!!

2010. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én így ismerkedtem meg a férjemmel.Ő akkor külföldön dolgozott,és 3 hónapig csak a skype-n beszéltünk.Kb 1 hónap után már hozzá igazítottam a napirendemet,és ha nem beszéltünk,nagyon hiányzott.Már akkor éreztem,hogy többet érzek iránta.3 hónap után mikor találkoztunk,akkor már nem volt kérdés,hogy szerelemesek vagyunk.Ez 6 éve volt,és azóta is boldogan élünk.Már van egy kislányunk is.
2010. júl. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megnyugtató,hogy nem vagyok egyedül,mert arra gondoltam,hogy most vagy szerelmes vagyok vagy elment az eszem,bár a kettő nem zárja ki egymást!
2010. júl. 1. 08:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen
2010. júl. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen. Velem is megtörtént (sajnos).
2010. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!