Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
A barátom elmondta hogy kb 1,5 hónapja egyik kolléganője ajánlatot tett neki, amit ő visszautasított. Majd kérdezgettem akkor már más időpontot mondott, meg hogy pontosan nem tudja mikor is volt ez. És mikor kérdezgettem kb gondolom mikor lehet, mert egyszer elment valamerre állítólag a munkatársakkal... Lehet azzal a nővel volt? Szerintetek lenne köztük valami? Vagy ha lenne akkor nem mondta volna el. Mert ő azt állította hogy visszautasította, mert ő engem szeret.
2010. jún. 30. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

NE idegeskedj, a kérdésedben benne volt a válasz is: ha lenne akkor nem mondta volna el.

Nem érdemes féltékenykedned sem hiszen azzal azt mutadnád ki, hogy nem bízol benne.

Fel a fejjel, szerintem minden rendben van :)

2010. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) Nem féltékenykedek. Na jó csak magamban, neki nem mondom, tudom hogy nem jó. Csak távkapcsolatban vagyunk és így azért kicsit roszabb
2010. jún. 30. 21:18
 3/4 Timi: ) ***** válasza:

Ha elmondta,akkor őszinte volt,max flörtölt vele,de szerintem semmi komoly!

Higyj neki,őszinte!

Jó párt találtál; )

Ne reagáld túl,mert akkor máskor nem mond el semmit:P

23/L

2010. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem reagáltam túl:) sőt próbáltam ugyanolyan maradni mint máskor, de azért belül motoszkált valami.

Próbálok semmi ilyesmin megsértődni, meg nem féltékenykedni, hogy így bátran elmondjon mindent. De belül ez már nem megy olyan könnyen.

2010. jún. 30. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!