Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önértékelési zavar? Féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önértékelési zavar? Féltékenység? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

20éves vagyok a párom 31éves férfi.2hónapja vagyunk együtt.Az a probléma hogy nem tartom magam elég jonak,nem hiszem hogy én kellek neki,max addig amig nem talál mást.mutogatta az exeit mondogatta huu ez is de jol nézett ki stb..alkatra mind mgas vékony csinos nők voltak.én inkább sportos alkatú vagyok és magas se vagyok.telhesen az ellentete vagyok az eddigi noinek.

Ha utcán találkozunk egy másik novel(kutyasétáltatásnál)és beszélget vele és látom hogy csinos szép stb,egyből rosszul érzem magam,kevesebbnek és emésztem magam hogy biztos jobban tetszik neki stb...

Nem mondom neki,csak magamba őrlődök.sokszor eszembe jutott hogy hagynom kéne,alkalmatlan vagyok egy párkapcsolathoz,úgyse szerethet engem senki szerelemmel,nem lesz senki alinek tényleg én kellek majd.

Mit lehet ezellen tenni?:(


2019. febr. 4. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Elhagyni!


Egy bunkó a párod már bocsi. Ilyet nem mondunk exekről hogy de jól nézett ki stb... Vagy mond te is hogy hát az exed jobban teljesített az ágyban, neki hogyan esne?


Meg egyébként is milyen ember az aki csak azt nézi jól néz e ki egy nő...sekélyes...

2019. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

"mutogatta az exeit mondogatta huu ez is de jol nézett ki "

Lehet, hogy önbizalomhianyos vagy, de hogy a pasid egy gyökér, az is biztos. Valószínűleg az a fajta, akinek kellenek a finom frias pipihusik, mert ettől érzi magát valakinek. Menekülj

2019. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Pontosan, elhagyni! Senkinek sincs szüksége arra, hogy megnyomorítsd az életét a szaros önbizalomhiányoddal és beteg féltékenykedéssel. Tegyél szépen egy szívességet mindenkinek és kerüld el a párkapcsolatokat. A másik opció persze az önismeret és önbecsülés fejlesztése lenne, de ez nyilván túl sok meló, különben már eszedbe jutott volna 20 éves korodra ezzel foglalkozni. Ha ennyire lusta vagy dolgozni magadon, akkor meg is érdemled, hogy az összes kapcsolatodban ugyanettől fogsz szenvedni, mert ez garantált.
2019. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk egy ilyan férfit választani aki előtted nem ajnározza az exeit.Szerintem kislánynak gondol még,és nem tart egyenrangú társnak,ezért enged meg magânak ilyen dolgokat.
2019. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem veled van a baj. Egy egoistának tűnik aki kiszagolta, hogy alacsony az önbizalmad és még rá is tesz azzal, hogy az exeivel példálózik. Hagyd el és keress egy normális férfit.
2019. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Az a pasi aki az exeit mutogatja meg előtted más nőket dicsérget, nem tisztel valószínűleg nem is szeret.Különben nem bántana azzal, hogy lépte nyomon éreztesse veled, hogy mennyire ,,lejjebb" adta veled és érezd magad megtisztelve.Sőt meg merem kockáztatni, hogy lehet 31 éves, de nem érett még férfivá.Hagyd el, mert csak leépíti az önbecsülésedet.Keress olyat aki elfogad és szeret olyannak amilyen vagy és aki mellett jól érzed magad!
2019. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked egy olyan férfira volna szükséged aki megtölt önbizalommal. A jelenlegi párod csak rombol és jobb hogy ha elhagyod.

Egyébként fejlesztenék kéne önmagadat. Ha van rajtad felesleg akkor azt add le, tanulj, olvass önfejlesztő könyveket, sportol.

2019. febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sportolok,tanulok,dolgozok egyszerre.Próbálnám fejleszteni magam,változtatni a fentebb leírtakon,hisz tudom magamról hogy ez így nem normális dolog.

2019. febr. 4. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont hogy a párodnak vannak onertekelesi gondjai amit ugy akar megoldani hogy teged akar megtorni azaz masokat elkapal hogy magát többnek erezze.

Egyik pasi mellett ugy erzi magát ano hogy ő nem kell senkinek örülhet hogy a parja "befogadta", mig olyan mellett aki viszont a tenyeren hordoz, kivirul.

Te önrombolo kapcsolatban vagy.

Nekem is volt ilyen parom aki mindig azt ereztette velem mintha kevesebb lennék. Az ilyen nem is szeret

2019. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!