Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele? SOS!

Figyelt kérdés
15/l vagyok. Én már nem szeretem, sőt én már egyenesen gyűlölöm. Folyton eljön hozzánk, pedig nemis szeretem ha jön. Nem igaz hogy nem veszi észre. Én még nem voltam náluk egyszer sem, mert nem is akartam. De a szüleim annyira szeretik, hogy már arra is kényszerítenek, hogy menjek el holnap hozzájuk, vagy sehová sem fognak elengedni egész nyáron. De már annyira idegesít, hogy folyton azt akarják hogy el jöjjön, és nem foglalkoznak azzal, hogy én mit akarok. Elég sok fiúbarátom van. Valahogy a fiukkal jobban megértem magam. És ezsem tetszik nekik, sőt azt mondják hogy megjátszom magam előttük, azért foglalkoznak velem. Pedig ez nem igaz. Minden barátomat el akarnak vadítani, mert szerintük ha valakinek van pasija, nem kell mellette foglalkozni a haverjával. Elmondtam nekik hogy én ebbe a senkiháziba nem vagyok szerelmes, hagyjanak végre békén, mert én mást szeretek. Azt mondták hogy szó sem lehet róla hogy szakitok vele. Akibe pedig szerelmes vagyok arra mindig olyan csúnyákat mondanak hogy már rossz hallgatni. :( Olyan rossz érzés, mert sehová sem engednek el. :( Nem akarok elmenni hozzájuk. :(:(:( Kitudja mit akar tőlem, vagy hogy miért akarja hogy elmenjek. Légyszi segítsetek!!! :(:(
2010. jún. 30. 20:13
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
cslad meg ugy h. lássa:D
2010. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

jaja akkor a srácot kell eltaszítani magadtól hogy útáljon

menj át EMO-ba (de persze csak színjáték)

2010. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
a megcsalás jo ötlet :D:D:D
2010. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

15/l(te)= Rubí

a srác = Hector

Anyádék = Genaro és Eliza

Nagyanyád = Lola néni

Nagyapád = Onissimo

Barátnőd = Ingrid :D


De most nem? :D

2010. júl. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Mondd meg a srácnak, hogy semmit sem érzel iránta, hátha elég normális ahhoz, hogy szakítson veled.
2010. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
deha megcsalja akkor a szülei berágnak rá h h lehet ekkora "ribanc"...
2010. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Szia Rubí, hogy van anyád, Refuhio asszony? :D

Forog már a sírjában? :DDDDDD

2010. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha a srác olyan rendes, tőle kérj segítséget.
2010. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!