Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnya csaj csúnya pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya csaj csúnya pasival, szép csaj szép pasival? Hogy látjátok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 19:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

az egyik dolog az, hogy a szépség relatív, a másik, hogyha a barátomról van szó, akit nagyon szeretek, akkor magától értetődik, hogy nekem ő a legszebb, ő a legokosabb, ő a legjobb az ágyban és a többi. Egyébként úgy látom, hogy egészen addig, amíg nem vagy az egyik fél helyében, úgysem értheted meg.


Imádom a páromat, elvakult vagyok vele szemben, mert ő az aki reggelente is azt mondja, hogy gyönyörű vagyok, aki bármikor kimegy velem az utcára, bárki előtt felvállal, és fordítva.


Tudom, hogy naívnak tűnök, de az aki még nem érzett ilyet, az úgysem értheti. Igazodj ki magadon, a többi embert pedig fogadd el úgy ahogy van.


Teátrális hangulatomban vagyok, bocsi.

2010. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
helyzet függvénye
2010. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, alfahím+alfanőstény, szerintem.
2010. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen összefüggések. Nagyon fiatalon, meg ostoba emberek között ez lehet, hogy számít, de ha benő a fejed lágya rájössz, hogy az élet baromira nem erről szól. Ha fél szavakból értitek egymást, mert egy rugóra jár az agyatok, akkor másodlagossá válik a külső. Nem mondom, hogy egyáltalán nem fontos, de 30 éves férfiként sosem választanék egy üresfejű szépségkirálynőt egy csinos, de nem kifejezetten bombázó alkatú lány helyett, akivel pattognak köztünk a szikrák, és intellektuális kihívás meghódítani.
2010. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!