Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha egy csaj néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy csaj néha néz engem akkor tetszek neki vagy azért néz mert csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Már kb 1 éve van egy csaj a buszon aki szokott figyelni, nem mindig látom, van amikor 2 havonta egyszer. Leszólítani nem volt alkalmam, nincs közös haverunk, meg amúgy is kb 15 percet buszozok úgyhogy sok időm nincs.


Mások azt mondják hogy nem vagyok csúnya, van aki kifejezetten jóképűnek tart, de ez végül is relatív.


2011. febr. 2. 07:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom. Engem is sokszor néznek a buszon, de annak tudom be, hogy ugyan hova nézzen a tömött járművön, ha odakint sötét van? :)

Ha viszont üres jármű ellenkező oldalán ültök, te hátrébb vagy, és hátrafordulva figyel, akkor érdekled. Ilyenkor mosolyogj rá, és ha viszonozza, menj oda.

2011. febr. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A buszon kevés az ülőhely, nem ritka hogy csak állóhely marad.

A héten láttam a csajt, oldalt állt nekem(mivel tömve volt a busz és csak állóhely volt) tőlem másfél méterre.

Ha arra néztem akkor észrevettem hogy a szemembe néz.

De mégis mivel tudnám leszólítani?


Ülőhely nincs. A hova utazol hülye kérdés mert a szomszéd faluban lakik, a mi falunkon keresztül megy a busz és a szomszéd faluban van a végállomás.

2011. febr. 2. 07:10
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ugye először a mosolyterápia, utána a leszólítás. Nos.. "Szia, jó nagy tömeg van, mi? - Válasz - Mellesleg xy vagyok." És elkezdtek beszélgetni, hová valósiak vagytok, hova utaztok, mit csináltok. Még azt is mondhatod neki, hogy észrevetted, hogy néz..
2011. febr. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Természetesen azért néz, mert tetszel neki. Menj hozzá közelebb mindenképpen. És szólítsd meg! Vagy azt is megteheted, hogy először csak simán ráköszönsz, mint egy olyanra, akivel sűrűn összefut az ember. Nem muszály egyből továbblépni.

Fiúk, mint már egy másik hozzászólásomban írtam: LEGYETEK TÖKÖSEBBEK, AZ ISTENÉRT!

2011. febr. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tökösség... Pont ugyanez volt velem, egy csaj folyton bámult a buszon(de mivel észrevettem inkább azt mondanám összefutott a tekintetünk), semmi közös ismerős, a lényeg hogy sikerült kiderítenem a nevét (elég nehezen), és felvettem FBon, erre meg azt látom hogy vagy 2000szer írt az üzenőfalra a barátjával dumcsizva. Na akkor miért bámul?


UI: Multkor egy csaj haverommal dumáltam és a bámulós csaj is ott volt, azthittem kiesik a szeme úgy nézett(el is nevettem magam, nagyon feltűnő volt :D).


Akkor most mi van?

2011. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jártam úgy, hogy nagyon nézett egy lány. Biztos, hogy nem azért, mert csúnyának tart. Iszonyat, ahogy nézni tud. Egyik alkalommal odamentem... kopp. Hát ezt félre értettem. De utána is nézett, főleg, ha más lány társaságában voltam. Nála még én is görcsöltem. Most már úgy kezdek minden lánynál, mintha rég ismerném.
2011. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
énis nézek a buszon egy srácot,de olyan szédült szegény hogy nem venné észre -.- :)) 1x volt olyan hogy a szemébe néztem,de majdnem öszze estem olyan édii volt XD,de az is csak véletlen volt.kb egy fél éve várok csodára hogy rám köszön vagy valami...de sehol semmi. :DD
2011. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Ülőhely nincs. A hova utazol hülye kérdés mert a szomszéd faluban lakik, a mi falunkon keresztül megy a busz és a szomszéd faluban van a végállomás."


pont ez van nálunk is. XD

2011. febr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Leszólítani nem volt alkalmam..."

Persze. Ahányszor együtt utaztok, az egy alkalom. Tudom én, hogy nem könnyű, de ne hitegesd magad azzal, hogy különleges alkalom kell hozzá.

2011. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Felénk tömve vannak a buszok, nos ha a csaj a busz hátuljában van vagy a közepén, én meg alig fértem fel a buszra akkor nem tudom leszólítani.

Amúgy is nagyon ritkán látom.

2011. febr. 11. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!