Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy szerelmes vagyok? Mit kell éreznem? Ti mit éreztek az iránt akit tényleg szerettek?

Figyelt kérdés
Ne írjátok azt hogy azt majd úgyis tudni fogom. rendes értelmes válaszokat kérek.thx
2010. jún. 30. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Vérzik az orrom.
2010. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
akkor vagy igazán szerelmes, 'ha fiú vagy,' ha választanod kéne a nagy Ő és Babi néni között és te Babi nénit választanád, DE habozva.
2010. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én most élem át életem első szerelmét sajnos viszonzatlanul, és igen tényleg érezni fogod, de leírom, hogy én mit is éreztem.


Állandóan rá gondolok, de tényleg maximum egy-két órát bírok ki, hogy ne gondoljak rá, de ehhez már nagyon le kellett foglalnom magam. Ha meglátom elönt a forróság, még ha csak msnen bejelentkezik már akkor megváltozik a szívritmusom :)

2010. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Énis így vagyok és szerencsére viszonzott :DD
2010. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó kérdés!!! Jó lenne, ha erre mindenki megkisérelne válaszolni. Legalább saját magának! Mert néha a válaszokból az látszik, egyeseknél szinte naponta beüthet a "nagy szerelem", és kioszt mindenkit, mondva: ő csakis és kizárólag szerelemből szexel, aki meg nem ezt teszi az egy utolsó hitvány alak.
2010. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hiányzik, amikor nincs veled. ha éppen nem hív fel, rögtön a legrosszabbra gondolsz, hogy már biztos nem akar veled lenni. ha kicsit rosszabb a kedve, akkor is rögtön beindul nálad a vészfaktor, hogy biztos miattad ilyen és már nem szeret. sokszor félsz, hogy elveszíted és abba belehalsz, mert nélküle nem tudsz és nem is akarsz élni... ha belenézel a szemébe átjár valami bizsergető, meseszerű érzés, szédülés mintha hirtelen elárasztaná a tested valami drog. érzékeny és szentimentális leszel, a szerelmes zenék hatására könnyen elsírod magad. ha meghallod a kedvenc zenéit, elérzékenyülsz. mindenről ő jut eszedbe.

minden rezdülését, mozdulatát csodálattal figyeled, nem veszel tudomást a hibáiról.

kb így tudnám összefoglalni, amit a barátom iránt érzek.

ez a SZERELEM.

2010. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én is szerelmes vagyok csak sajnos esélyem sincs nála:(


ő túl jól néz ki én meg nem vagyok első osztályú pasi és ez megőrjít:(

2010. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Olyan hogy démoni szerelem nincs, a gonosz képtelen szeretni"
2010. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én még annyit tennék hozzá, ami nálam úgy a fellángolást v vonzalmat megkülönbözteti a szerelemtől h érzem h tényleg nem kell senki más aki eddig tetszett v akihez vonzódtam vmilyen szinten illetve h biztos vok benne h eltudok vele képzelni egy hosszú kapcsolatot, áldozatot hozni érte, és a kötöttséget.
2010. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A szerelmet tényleg érezni fogod, de addig még érezni fogsz pár dolgot, ami nem az. Ha folyton rá gondolsz, az nem szerelem, ha feszül a gatyád, ha meglátod (férfiként), az sem szerelem, ha dobog a szíved, az sem. A szerelem a fizikai kontaktussal kezdődik, addig az csak udvarlás, vagy hódítás, ami kétségkívül izgalmas, de nem szerelem. A szerelem viszonzott, és totális, más módja nincs.
2010. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!