Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakit nagyon szerettél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit nagyon szerettél, mennyi idő kell ahhoz hogy kiszeress belőle?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha valakit igazán szeretsz,akkor nem lehetséges,hogy kiszeress belőle...
2010. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2-3 tequila, és máris más után nézel
2010. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ha okot ad rá?
2010. jún. 30. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:
emberfüggő... engem az exem tényleg a porba tiport szó szerint.. de egyszerűen nem tudok lemondani róla.. pedig már fél éve szakítottunk. hiába próbálkozok és ismerkedem. nem tudom elfelejteni : első válaszoló
2010. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
engem 2 honapja dobot a barátom a semiért, szülinapomon is leszart, darabokra törte a szivem, az egom a nulát verdesi, de még mindig szeretem...
2010. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 év,rengeteg alkohol és egy olyan személy akit jobban tudsz szeretni az előzőnél,ha ez meg van akkor el kezded utálni az előzőt és végül annyira megutálod őt,hogy még emlékezni se akarsz arra hogy valaha szeretted!
2010. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerelemből csak szerelembe tudsz menni, mert akkor elfelejted az előzőt, nálam mindig beválik. :)
2010. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!