Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőmnek születésnapjára? 15/f

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Vuvuzelát, jó a hangja, és használható segédeszközként is :D De komolyra fordítva a szót: azt neked kell tudni mit szeret, mit nem, és ez alapján választani neki valamit. De ha már tanácsot kérsz, akkor egy rövid, tömör jellemzést írhatnál hogy tudjuk milyen irányban kéne keresni.
2010. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Plüss macit ami szívecskét tart a kezében,parfümöt,nyakláncot,karkötőt,bokaláncot,szexi fölsőt.....sorolhatnám,de ez mind csak pénz kérdése!Hány éves a barátnőd?
2010. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ő is 15
2010. jún. 30. 10:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Add a szívedet és saját magadat. Ha igazán szeret,akkor úgy se azalapján fog megítélni,hogy mit vettél neki.:-) Adj neki egy Boldog SZületésnapos vagy egy Szeretlekes bögrét benne egy kis plüsmacival egy nagy doboz bombon és egy doboz I love Milka csoki. Ha ennyire fontos ez neked.:-) Hidd el ezért odavannak a nők.
2010. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátomtól ennyi idősen kaptam macit meg nyakláncot szívecske éremmel!Nagyon örültem neki!De hogy a te barátnőd minek örülne azt neked kell igazából tudni...!
2010. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja meg kiegészíteném egy karkötővel vagy egy nyaklánccal.
2010. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, az ékszer jó ötlet, azt mindig tudja hordani, és mindig rád fogja emlékeztetni. :) Esetleg ha nyakláncot veszel, vehetsz hozzá egy medált is a neved kezdőbetűjével.

18/L

2010. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Esetleg hívd el még vacsizni, vagy főzz neki vmit...
2010. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire romantikus alkat. Mondjuk ékszernek mindenki örül, én is kaptam már a barátomtól. Ha magamból indulok ki, akkor örülni fog neki, bármit adsz, mert tőled kapta:) De az tényleg jó, ha valami olyat adsz neki, amit hordani tud vagy nézegetni, és rád emlékezteti. Én az évfordulónkra bekereteztem egy közös képünket a barátommal, és a paszpartura annak a számnak a szövegét írtam, ami ment mikor összejöttünk. Ha nektek is van ilyen közös dal vagy valami, ezt ajánlom:)
2010. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem is most lesz a szülinappoommm én mit kapok???:D
2010. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!