Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hagyjátok, hogy barátnőiteknek sok fiú barátja van? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Barátnőm eleve egy kicsit fiúsabb felfogású személy.

Mielőtt rákérdeznek a bunkók,eredeti lány, nem műtött,nem transzi... -.-"


2010. jún. 30. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Falra tudnék mászni az ilyen kérdésektől!!!


Miért zavarja az a pasikat, ha egy lánynak vannak fiúbarátai is? De te persze természetesnek veszitek, ha egy fiúnak vannak lánybarátai.

Senkinek nem lehet megszabni, hogy kikkel barátkozhat és kikkel nem!

2010. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem nem az zavar barátnőmbe,hogy vannak fiúbarátai,hanem hogy ha találkozik velük egyből puszi meg minden...

Barátnőm volt nagy szerelme megy az utcán..A bnőm meg odahívja hogy puszit már nem is adsz,holott lehordja mindenféle sz*rszemétnek mindenki előtt..

Ez akaszt ki engem..

Ráadásul én ha találkozok egy olyan lányismerőssel,esetleg baráttal,akivel úgy jobb viszonyba vagyok,és van "bátorságom" megpuszilni,akkor pedig szemétláda vagyok,meg biztos meg fogom csalni,meg elképzelni se tudom milyen szarul esik neki stb...

2010. jún. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is főleg fiú barátaim vannak, egy legjobb barátnőm van. Szoktunk néha a fiúkkal "2puszival" köszönni. De a barátom nem csalnám meg :) Szóval csak egyet tudok érteni az első válaszolóval. A 2. helyében pedig elbeszélgetnék a lánnyal :)

17/L

2010. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én barátomat egyáltalán nem zavarja. Én amúgy is mindig sokkal jobban kijöttem a fiúkkal, sosem volt olyan barátnőm, akinek mindent elmondhattam volna, a fiúbarátaim mindig sokkal megértőbbek voltak. A legjobb barátom meg a párom osztálytársa :D Engem meg egyáltalán nem zavar, hogy neki mennyi lány barátja van.


Az ilyesmi szerintem csak egy olyan kapcsolatban okozhat feszültséget, gondot, ahol nem teljes a bizalom.

17L

2010. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Intelligens ember nem várja el, hogy a párja nemek szerint szelektálja a barátait, csak azért, mert ő nem elég magabiztos ahhoz, hogy elfogadja, hogy ellenkező neműekkel is jóban van. Én nő vagyok, rengeteg fiú baráttal, akiknek többségét több mint 10 éve ismerem. Hosszabb ideje tartanak, mint sok szerelem.
2010. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Funktasztikus ***** válasza:
kicsit zavarna de ha nem csal meg felöllem egy bizonyos határon belül azt csinál amit akar a fiu barátokkal.....
2010. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Funktasztikus ***** válasza:
söt fel is vetödött bennem ez a kérdés hoyg milenne ha öszze jönnék azzal a lánnyal de sok fiu barátja van..:D
2010. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és ha a fiú komiban (LK)-t ír némelyik lányisminek?
2010. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is rengeteg fiú haverom van, szeretem a társaságukat, mindaddig, amíg nem nyomulnak. A barátomat sem zavarja, bízik bennem, mondjuk.. azt mondja, nem zavarja, amíg van határ, de a puszta gondolattól, hogy három férfival vagyok, ohne lány, a hideg is kiveri. :D látszik rajta. de ha szeret a csaj, akkor ne zavarjon, mert semmi sem szakíthatja el tőled.. :D
2010. jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!