Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van e kiút, amikor mennyország...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e kiút, amikor mennyországból hirtelen a pokolba kerülsz?

Figyelt kérdés
Sziasztok tisztelt válaszolok! Meg szeretném veltek osztani a történetemet,ugyanis azt gondolom elsősorban,hogy muszáj kiadni magamból,és kíváncsi vagyok külső szemlélő véleményére is.Egy 19 éves fiú vagyok,és a barátnőm is 19 éves.Tavaly szeptember óta vagyunk együtt,fülig szerelmesen egymásba.Tudni kell,hogy nekem előtte sok lány volt az életemben,voltak szexuálus kapcsolataim,kalandjaim is,zülött éjszakákon,érzelmek és szerelmek nélkül.De elvetettem ezt az életet,szánalmasnak éreztem.Tavaly nyáron aztán felvettem egy akkor még ismeretlen lányt msnen,majd beszlgettünk szinte minden nap.A lány éppen akkor egy plátói szerelemben szenvedett,de előtte soha nem volt senkije,se szexuális élete,azaz velem vesztette el a szüzességét később.A sulikezdéssel mi is megismerkedtünk,ugyan nem egy iskolába jártunk,de a koleszomnál szállt fel mindig a buszra,és ott futottunk össze.Azután mindig taliztunk,majd jöttek vele az érzelmek is.Tökéletesek voltunk egymásnak,mind lelkileg,és testileg,majd később kiderült szexuálisan is.Egymás szülei imádtak mindkettőnket,de én sokkal többet voltam náluk ugyanis koleszos lévén ott votlam nála szinte minden nap.Terveztük a jövőnket,úgy alakítottuk az életünket hogy minél jobb legyen.Házasságról beszéltünk,gyerekekről,egymás szüleinek bemutatásáról.Minden tökéletes volt,egyszer sem voltunk egymással bizalmatlanok.Aztán pár napja bekövetkezett a tragédia.Aznap nem találkoztunk,és aznap éjjel azt álmodtam hogy megcsal,fel is riadtam rá.Másnap edzettem,majd érte mentem,és nálunk voltunk.Majd délután mivel haza kellett mennie vele mentem.Aludtunk egy kicsit,majd egyszer csak csörgött a lenti telefon.Ekkor bevillant az éjszaka,és odaültem a géphez és megnéztem a naplózott beszélgetéseket...Soha nem votlam bizalmatlan de úgy éreztem meg kell tenni.És amit ott találtam szörnyű volt.Aznap amikor nem mentem,úgy beszélt egy számára is ismeretlen fiúval,akivel soha nem találkozott mint egy 15 éves lány akinek szexhiánya van,és pasit akar magának.Néztem hogy előtte nem beszélt vele csak aznap.De ezt akkor,abban a pillanatban nem tudtam feldolgozni,és kitört belőlem valami,ami nem én voltam.Dühöngtem és őrjöngtem,kiabáltam vele,eltéptem a nyakláncot amit én adtam neki,majd véletlen egy üvegajtó is kitört.Utána is veszekedtünk,és nem tudtunk semmit sem megbeszélni csak sírtunk.Azt mondta nem tudja mi jött rá.A probléma aztán továbbfolytatódott,ugyanis mi másnap,majd harmadnap,és főleg a negyedik napon megbékéltünk egymással,de az ő szülei soha többet nem akarnak beengedni.Hozzáteszem eddig imádtak,mindig segítettem nekik,tisztességes és becsületes voltam,de most hallani sem akarnak róla.Mindez négy napja történt.Úgy határoztunk,hogy kitartunk egymás mellett,ugyanis minket odafent Valaki tönkre akart tenni,vagy próba elé állítani minket.Egyelőre nem találkoztunk,cask msnen,és telefonon,majd titokban,és később talán segítséget kérünk egy Istentisztelőtől,aki ki tud talán békíteni mindenkit.Imdájuk egymást most is,és nemtudunk élni egymás nélkül,rettegünk,de próbálunk erősek maradni.Szörnyű az élet úgy érzem,mivel mi voltunk a mi ismeretségkörünkben az álompár,és most tessék,a feje tetejére állt a világ.Küzdünk,hogy az együtt töltött idő,ne válljon semmissé,és küzdünk hogy újra együtt lehessünk.Elnézést hogy nagyon hosszű lett,de így kerek ez az egész,és nem írom hogy normális kommenteket várok,ugyanis aki ehhez érdemben hozzá tud szólni,annak lesz agya hozzá hogy megtegye.Köszönöm a válaszokat előre is!
2010. jún. 30. 09:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat mindenkitől.Némileg nyugtatóak,és bíztatóka,ámbár nem az akaraterőmmel van baj,csak szeretnék még plusz tanácsokat véleményeket.Az eddigieket mégegyszer köszönöm szépen,és még várok a továbbiakra.
2010. jún. 30. 11:45
 12/17 A kérdező kommentje:
Imádom :) és ő is engem.De történt valami,valami odafentről,ami tönkre akart minket tenni.De küzdünk,és szerintem ezért érdemes még küzdeni ebben a világban.Nem a karrierért,a pénzért,hanem ezért,a szeretetért.
2010. jún. 30. 11:47
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de egy "felsőbb hatalmat" könnyebb hibáztatni mint beismerni a hibád. Ez, ahogy reagáltál, teljesen az emberi természetből fakad, amikor valami nagy megrázkódtatás éri az embert, vagy sokáig gyülemlik fel a stressz, előbb-utóbb kitör, és előbújik a "vadállat". Nem akarok se pszichológust, se teológust játszani, de szerény személyem így áll ehhez "valaki fentről akarta ezt" kérdéshez. Remélem nem bántalak meg vele :)
2010. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem én nem az én hibámat akartam ezzel magyarázni,sem a barátnőm hibáját,ugyanis ugyan akkora a kettő mértéke,hanem azt hogy egy harmonikus,gyöngyörű párkapcsolat fel tud fordulni körülbelül 5 perc alatt,és pokollá válik minden.Nem gyűlhetett fel stressz,se semmi,mert nem volt meg a hozzá az előidéző környezet.Nem volt elfojtva semmi,hanem minden úgy működött ahogy kell,tökéletesen.
2010. jún. 30. 13:31
 15/17 anonim ***** válasza:

Mondd, vele is szoktad éreztetni, hogy imádod? Úgy értem, szoktál neki bókolni, udvarolni? El szoktad neki mondani rendszeresen, hogy őt látod a legszebb lánynak a világon, stb.? Mert ha a barátnőd elmondása szerint "bizonyítani akarta magának, hogy ő egy szép lány", akkor lehet, hogy részedről hiányolta ezt. Talán túlságosan elkényelmesedett a kapcsolatotok, megszokottá vált, mert tökéletesnek éreztétek, és emiatt ritkábban fejeztétek ki egymásnak az érzelmeiteket. Ilyenkor nem a felső hatalmat kell hibáztatni, hanem elgondolkodni, hogy esetleg valami apróság mégis csak félresiklott (mondjuk az, hogy megszokottá és monotonná vált a kapcsolat), és ne feledd: nincs olyan, hogy tökéletes, egy kapcsolatot MINDIG ápolni kell. Tanácsként mondom, nem piszkálásként, mert mi is majdnem beleestünk ebbe a hibába a párommal: kissé ellaposodott és megszokottá vált, párom hajlamos volt megfeledkezni arról, hogy törődjön velem, persze imádtuk egymást, ő is imádott de valahogy mégsem fejezte ki, és miután többszöri próbálkozásra sem sikerült vele ezt megbeszélnem, én is beleestem abba a hibába, hogy egy másik fiúhoz fordultam neten keresztül. Nem csaltam meg a páromat, de neki már az is elég volt, hogy mással flörtöltem (az a másik fiú bezzeg udvarolt rendesen), megtalálta a beszélgetést, kiverte a hisztit, összevesztünk, és megmondtam neki, miért történt ez az egész. Mindketten beláttuk, hogy hibáztunk, én is, ő is, átbeszéltük, és azóta minden rendben van. 2 és fél éve vagyunk együtt.


Szóval gondolkozz el ezen, mert lehet, hogy veletek is hasonló bajok voltak.


21/l

2010. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi! De ez teljesen lehetelen, ugyanis nap mint nap elmondtuk egymásnak hogy szeretlek,én jobban szeretlek,nem én imádlak.Ugyanúgy mondtuk egymásnak mint a legelején szeptemberben,és ugyanúgy most júniusban.Ugyanúgy vittem neki kábé kéthetente virágot mint a legelején.Éreztettük egymással ezt minden nap.Szóval,telefonon,smsben,szerelemmel,szexxel.Azóta mi kibékültünk,de titokban kell egyenlőre maradnunk.IMádjuk egymást most is,és harcolunk egymásért.köszi
2010. júl. 1. 21:50
 17/17 anonim ***** válasza:

szép mese!

am minidg van kiút.

2010. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!