Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok szeretitek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szeretitek az olyan fiúkat akik megállás nélkül poénkodnak?

Figyelt kérdés
Mindenből, minden helyzetbe képesek poént csinálni egésznap. De persze csak látszólag ál komolytalanul a dolgokhoz, persze akkor komoly amikor annak ott az idelye és helye. És általába miért nem veszik komolyan az ilyen srácokat a csajok???
2010. jún. 29. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert csak poénkodnak. Ha poénos is lennél, buknának rád.
2010. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira vagy poénos,mint amilyennek mondod,akkor én buknék rád:D
2010. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tipikus vállasz amit az 1-es adott,,,,,....... kössszyyy

Köszi 2-es de egy jó ideje megtaláltam már azt a lányt (nehéz volt) aki ezt """eltűri"""....... napi 3 óra hasjájás mellett........

2010. jún. 29. 23:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha megtaláltad a megfelelő lányt, akkor minek kérdezed? Nyilván vannak még hozzá hasonló nők. (mint én is pölö)
2010. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem a bátyám ilyen és nem bírom hogy a legsz@rabb helyzetekben is képes viccelődni, ráadásul általában nem is vicces amit mondd...
2010. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
naon bírnám, én szeretem az ilyeneket, nem lehet melletük unatkozni;):D
2010. jún. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok
2010. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. És úgy vettem észre az emberek kedvelik a jókedvű, poénos embereket.
2010. jún. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok. mindenkinek tetszik:D barátnőmnek is tolom az olyan poénokat amik igazábol rohadtul nem kedvesek vele szemben :P tetszikn eki :D
2010. júl. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!