Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen romantikus dolgokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen romantikus dolgokkal lehet kedveskedni egy lánynak? 18/f

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Autót venni neki naaaaagy masnival a tetején! :) 24L
2010. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ha fizeted, rajtam nem múlik xdxd

biztos örülne neki, csak tudod az nem én pénztárcámnak van szabva, max a masni lenne meg xdxd

2010. jún. 29. 22:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Kedveskedni nekik? Minek? Ha elkezdessz kedveskedni, akkor unalmas leszel és otthagy...
2010. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szokták mondani h virág meg bonbon... de szerintem ezek tök unalmasak...

ez személytől függ... neked kell ismerni és tudni h mit szeret... attól is függ,h hol tart a kapcsolat... mondjuk egy romantikus film nálatok... pár puszi... és ami még belefér... ez ingyen van... de ha még az elején vagytok, akkor vidd el sétálni... este... 1 fagyi... naplemente... ezek sem viselnék meg a pénztárcádat.

De szerintem nem úszhatod meg annyival, hogy veszel valamit... és kész. De ha mégis ajándékot szeretnél... egy olyan kis könyvecske ari idézetekkel esetleg egy aranyos hűtőmágnes, vagy írj egy béna verset. Rímelni mindenki tud... és még ha szar is... te írtad és ettől oda lesz :)

18/L

2010. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Timi: ) ***** válasza:

virág,csoki,romantikus séta egy szép helyen,aki romantikus vacsit főz saját kezűleg az már valami :P,vagy ha szerelmes levelet ír jajj az olyan édes!!!:P a romantikus filmet is leírom de azt egy fiú sem vállalja be xD

23/L

2010. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

háát akkor olyat mondok, hogy már megcsináltam, hogy 300 cédulát teleírtam különböző kedveskedő szavakkal, és ezekből a szobájába kiírtam a monogrammunkat, a polcaira rejtettem el néhányat, meg a szekrényébe, meg csináltam olyat, hogy plüst tettem az ágyára, meg rózsákat tettem a szobájába

és miután ezeket elintéztem, csak utána jött be a szobába, tehát mindig valamiért mikor kiment, mire visszajött, várta valami

szóval ilyenekre gondolnék

kösz az eddig válaszokat, jöhet még több is :)

2010. jún. 29. 22:38
 7/12 Timi: ) ***** válasza:

eszembe jutott egy tuti ötlet most hogy írtál kommentet,csinálj egy térképnek látszó valamit ami elvezeti valamihez egy kis ajándékhoz vagy pedig cetlikre írj rá dolgokat h hová kell mennie a házon belül.Ott talál újabb cédulát ami szintén utal a következő helyre amíg ő keresgél... főnyereménynek rakd be magad az ágyba egy bokrétával a fejeden..nah jó ez poén volt,de én ellennék egy ilyen cetlis dologgal,mert tudnám sokat dolgozott" rajta.. a végén valami szép kis fotó legyen egy közös kép bekeretezve és az lenne a meglepi..

Nekem bejönne

23/L

2010. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
húú, ez jó ötlet, köszi, de a bokrétás sem nagy hülyeség, én vagyok elég barom hozzá :)
2010. jún. 29. 22:46
 9/12 Timi: ) ***** válasza:

Nah akkor jó huncutkodást:P

23/L

2010. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi, meglesz, am holnap megyek, hozzá, és meg fogom csinálni :)
2010. jún. 29. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!