Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "te vagy az ideális, valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"te vagy az ideális, valahogy mégsem tudlak szeretni" gondolatmenettel a nők hány százaléka rendelkezik?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki az életét odaadná a kiszemelt hölgyért, de az csak barátként számít rá! Hány lány gondolkozik így?
2010. jún. 29. 21:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem túl rózsás, elhiheted... Igen, de még mindig jobb, hogy akkor látja, hogy TÉNYLEG nem működik... Az ellenállás (nálam) csak kihívást jelent.
2010. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én is így voltam, nagyon nagyon akartam, de tényleg képtelen voltam beleszeretni az adott srácba...pedig tényleg nagyon akartam. Szóval én jelentkezem, rendelkezem ezzel a tulajdonsággal:(


20Ł

2010. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na ja igen nekem is közölte a lány hogy én lennék a tökéletes csak éppen nem szerelmes belém ellenben azzal a sráccal akit lesmárol 1-szer a buliban és soha többé nem látja [büd... az összes]
2010. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Kedves leányzó aki 23:14 kor írta a kommentjét!


Mi hiányzott abból a pasiból akiről írtál? Külsőleg vagy belsőleg volt valami kis hibája ami miatt nem tudtad őt elfogadni? Vagy csak nem vonzódtál hozzá? Vagy úgy gondoltad, hogy inkább nem kezdel ki vele, mert félsz, hogy megbánt, megcsal? Vagy csak egyszerűen nem volt meg az a kis plusz amit keresel egy férfiban?

2010. jún. 30. 07:33
 15/15 anonim válasza:
POnt ilyen helyzetben vagyok
2010. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!