Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "te vagy az ideális, valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"te vagy az ideális, valahogy mégsem tudlak szeretni" gondolatmenettel a nők hány százaléka rendelkezik?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki az életét odaadná a kiszemelt hölgyért, de az csak barátként számít rá! Hány lány gondolkozik így?
2010. jún. 29. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sok, túl sok.
2010. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát b@sszus felhuznak az ilyen kérdések. A nők hány ilyen kérdést tehetnének fel a férfiakkal kapcsolatban ? A férfiak miért a krvákat szeretik, és a külsőségekre mennek? A férdiaktól hányszor lehet hallani ezt a mondatot? De persze.. A gonosz aberrált nők a világ megrontói, sajnáljuk a szegény kicsi fiukákat.
2010. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ahány százalék éppen nem szerelmes a fent említett személybe...

Sajnos a szerelem adok kapok játék, ha az egyik szeret, a másik nem, egyszerűen nem elég egy kapcsolathoz. Hiába adod bele szívedet lelkedet, ha ezt a másik nem viszonozza. Ebbe törődj bele. Nem kellhetsz mindenkinek, sajnos sokszor annak sem, akit szeretsz.

2010. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom mit kell ócsárolni azokat, akik nem tudnak valakit szeretni. Az nagyon kevés, hogy a másik odáig van meg vissza értük. Miért nem lehet megérteni a másikat is? Ilyenkor mindig sértődés van, holott csak arról van szó, hogy nem tudnak a "sértettbe" beleszeretni.
2010. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha meg sem próbálják, persze, hogy nem tudnak...

Mennyire könnyű hátradőlni, és azt mondani, hogy ez nem megy, ez úgysem fog sikerülni, á, úgysem lesz semmi... Szerettem én úgy lányba, hogy szinte undorodtam tőle, de láttam az igyekezetet, láttam az őszinteséget, az áldozatot, és adtam neki esélyt. és sikerült. Mindig könnyebb kimondani a nemet.

2010. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze, könnyebb kimondani a nemet. De még mindig jobb, mint hülyíteni a próbaidő alatt, hogy lehet belőle valami, aztán mégsem. És utána az érintett még jobban összetörik...
2010. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Annyira bírom, hogy itt mindenki ismer mindenkit, mindenki tudja milyen minden nő és férfi és tengeralattjáró, mindenki fantasztikus és sohasem hibázik, az elhanyagolható tényező, hogy általánosít. Akkor kéremszépen. HOL ITT A PROBLÉMA?
2010. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
és az nagyon szélsőséges eset, hogy undorodsz tőle, utána meg szerelmes leszel belé. Ez esetleg a szappanoperákban általános, de az életben nem.
2010. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát az én életem szappanoperaszerű.
2010. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az enyém is, de sajnos ezt nem jó értelemben mondom.

A te eseted éppen bejött, de szerintem az áltatással többet árt az ember, minhogy segítsen.

2010. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!