Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre vagy az eszemre?

Figyelt kérdés
egy éve erre a pasira várok,egyszer már összejöttünk,de 2 hónap után kitettem,mert azt mondta szeret,én is kezdtem volna beleszeretni,de inkább szakitottam vele.azóta mindennap rá gondolok.most ugy néz ki találkozunk megint,közös bnő által.mi legyen?újrakezdjem??ö mindig kérdezgeti a bnömet h mi van velem.
2010. jún. 29. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
ezt most komolyan kérdezed?
2010. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem beszélgessetek, hogy mivan a veletek. és ha nagyon egymásra hangolodtok. és tuti h kivánjátok egymást meg minden. akkor lépjetek.:)
2010. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
R*banc, hagyd inkább.
2010. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy ilyen hülye csaj, őszintén?
2010. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Timi: ) ***** válasza:

Keresd meg te és javítsd ki azt amit te rontottál el!

Szereted,el sem kellett volna hagynod,ő is szeret,nincs itt gond,csak beszélnetek kell!

Sok Sikert!

23/L

2010. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"de 2 hónap után kitettem,mert azt mondta szeret"


Ez tényleg azt jelenti, aminek olvasom??? Oo

2010. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
B*zmeg, te nem vagy normális... álompasiddal összejössz, majd miután mondja, hogy szeret téged, és úgy érzed, te is őt, akkor kib*szod? normális vagy??? Menj pszichológushoz.... úristen....
2010. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát ahogy olvasom,az eszedet inkább hagyd ki ebből
2010. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha tényleg azt jelenti akkro nagy gáz...amúgy valami azt súgallja nekem, hogy a kérdezőnek az IQ ja 80 alatt lehet...
2010. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg...nálad az ész nem megy...hátha a sziv azért még normálisan működik:))
2010. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!