Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha velem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha velem egy magas?

Figyelt kérdés

Találkozok egy fiúval,még soha nem láttuk 1mást,elvileg csak 3cm-el magasabb nálam.

Nekem eddig mindig sokkal magasabb barátaim voltak,és így furin érezném magam hogy szinte velem egy magas:S

A másik pedig hogy mellette nem tudnék még magasított sarkúban sem járni..


Szerintetek??


2010. jún. 29. 19:09
 1/9 Timi: ) ***** válasza:

ÁH dehogy gáz!!

Ha neked tetszik,jól megvagytok vagy meglesztek,mit érdekel más véleménye??

Ejnye.. :)

Nem vészes egyáltalán

nyugi:)

23/L

2010. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ez a fő szempont, akkor inkább hagyjad, és keress olyat, akibe bele tudsz szeretni akkor is, ha akár alacsonyabb nálad...
2010. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én barátom 1-2 cm-rel kiseb nálam...ami anyira gáz...legalábbis így gondoltam.

De érdekes módon amikor vele vagyok ez nem zavar :S

2010. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Istenem..miért nem lehet ezt eldönteni? ha neked gáz az, ha egy magas veled, akkor hagyd...ha nem, és szereted akkor meg mit érdekel, hogy mások mit mondanak? nem azért akarsz pasit, hogy neked jó legyen? azért hogy másoknak mutogasd????? Ezt neked kell tudni hogy neked ez "gáz" e, nekem egyáltalán nem lenne az. Irigylem néha mások gondjait:)


17/F

2010. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ejjha, micsoda komoly probléma... Ez legyen a legnagyobb gondod az életben.


Azt megértem, hogy fura lesz, ha eddig mindig magasabb barátaid voltak, de hát a szerelem nem a magasságon múlik. Vagy nálad igen?

2010. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem gáz, ne ezen múljon a dolog, ha nagyon kedveled:) engem mondjuk nagyon zavar, de ha megérné a fiúért, le tudnám küzdeni:)
2010. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
most mit vártál majd ha valaki azt írja de nagyon gáz hagyd ott,nekked ennyire csak a külső számít? szánaléom
2010. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

még hogy nem a méret a lényeg :D

17/F

2010. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nagyon imponáló tud lenni egy lánynak, ha a barátja határozottan magasabb. ez kelti a látszatot, hogy igenis ő az "erős férfi" (bár nem tudom, hogy manapság a tinédzserek körében kinek kell már ez a karakter rajtam kívül... :D). teljesen le tud lombozni, ha egymagas veled, vagy ha még alacsonyabb is - bárki bármit is mondjon, ez igenis számít.

de mégis ott a másik oldal, hogy ne törődj vele, hiszen nem ez a dolog van a reflektorfényben. le kell "vetkőznöd" ezeket a gátlásokat, még ha komplexusként is hat eleinte rád. egy idő után elfelejted, és már teljesen megszokott lesz, a következő barátodnál meg már az lesz a furcsa, ha magas.

én elhiszem, hogy sokkal jobb egy magasabb fiút megölelni, érezni, hogy te vagy a "kicsi" mellette, de szintén nagyon aranyosak tudtok lenni egymás mellett így is. szerintem. tapasztalat :)


17/L

2011. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!