Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátnőmmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel? Vagy szálljak ki a csapatból? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, ahol lakom falu, ott focizom. A faluban van egy 18 éves lány, aki teljesen belém van zúgva, már körül belül 4 éve. Tudja, hogy tudom, és tudja, hogy van barátnőm, de amikor elmegyek nélküle bulizni, és mondjuk a csaj is ott van, folyamatosan bepróbálkozik. Már kismilliószor a tudatára adtam, hogy köztünk nem lehet semmi, de mintha a fallal beszélgetnék. Aztán amikor elmondtam a bnőmnek annó ezeket, nagyon kiborult, és azóta teljesen féltékeny a lányra, mert fél, hogy elvesz tőle. Hiába mondom neki is, neki is rossz lehet a felfogása.Aztán nem olyan régen új edzőt kapott a csapat. Szerencsétlenségemre a kiscsajnak az apját, ami annyit jelent, hogy kb minden edzésen, és meccsen is ott van az imádóm...Már kezd elegem lenni, hogy folyamatosan stíröl, de igazából onnan aztán elküldeni nem tudom. A barátnőmnek nem mondtam el rögtön, nem olyan régen tudta meg. Akkor meg összeveszett velem, hogy mert biztos azért nem mondtam meg, mert én összejártam a lánnyal, és azóta is.Onnantól kezdve ő is kint van szinte minden meccsemen, amikor meg nem tud jönni, folyamatosan veszekszik velem, ha elmegyek.Most mit csináljak? Ti mit tennétek? Köszi
2010. jún. 29. 18:49
 1/6 anabella90 ***** válasza:

Igazából én csak azt tudom ismételgetni, hogy a kapcsolat egyik alapja a bizalom.Jó érzés persze ha egy egészséges féltékenység van a másik félben, de ez azt hiszem már nevezhető betegesnek..meggyanúsít, nem bízik benned.

Biztosan elmondanám neki, hogy nekem ez milyen rossz érzés, és ha nem bízik meg bennem akkor sajnos a kapcsolat sem működhet.

2010. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk már több mint 3 éve vele vagyok...és mégis.
2010. jún. 29. 18:55
 3/6 Timi: ) ***** válasza:
100%

Ahh,az igen,ha én a barátnőd helyében lennék nem a meccseden ülnék hanem legépelném a csajt vagy finoman" elmondanám neki,hogy kocc van.(mondd meg bnődnek beszéljen vele ő,és akkor legalább elhiszi neked,hogy nem volt semmi köztetek)

Az is lehet hogy te mondod túl kedvesen neki,boccs de nem...Legyél határozottabb,szólj be,égesd be vagy valami hasonló és a pályát is kerülni fogja,másképp nem tudod lerázni.

A csapatot meg emiatt ne hagyd már ott,pasi vagy állj oda olvass be neki,ha nem érti akkor klinikai eset...

23/L

2010. jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anabella90 ***** válasza:

De az apja az edző....nem olthatja égetheti be a kis csajt,mert sajnos ki tudja milyen következményei lennének.

A lényeg h állj a sarkadra, a barátnőddel beszéld meg ezt a dolgot, hogy neked ez így nem jó h nem bízik benned..

2010. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sztem 18:58 nak igaza van, ha úgy is fontolgatod hogy kilépsz akkor nem számít hogy az apja az edző..vagy beszélj az apjával, mint férfi a férfival, hogy szóljon a lányára, mert neked nem kell.

de az is jó ötlet hogy a barátnődet küldöd a csajra...legalább rajta vezeti le a feszültséget:)

2010. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne szallj ki a kapcsolatbol!!! semmi estre sem!!! pld mikor kijossz edzesrol,igyekezz a kis ribanc elott nagyon romantikusan,szerelmesen jol megcsokolnod a csajod,mint egy igazi Don Juan!!! igy a baratnod is erezni fogja hogy te ot szereted es nem azt a kis csajszit aki kozetek allna.az ilyeneknek jon h egyenkent tepjem ki minden szal hajat.nekem is van egy lany,aki a parom utan jart es most egy uzletben dolgozik,ahova szoktunk jarni bevasarolni. es minden egyes alkalommal,mikor elotte elmegyunk(megha idegesek vagyunk akkor is) ugy csokolom a paromat,fogom a feneket stb.,h ertse meg h ne is almodjon rola. keress egy havert akinek kene az a lany es mondd meg neki h menjen es szeditse el.sok sikert!!! 20 L
2010. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!