Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a biszexualitasrol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a biszexualitasrol?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 18:32
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

"Én benne vagyok, tudom"


És benned ki szokott lenni? Szereted ha fáj, mi?

Kis kötsög

2010. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
19.25 leccives ez egy egyszeru kerdes volt es egyszeru valaszt vartam nem pedig konfliktust
2010. jún. 29. 19:29
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
17 bi fiú divatmajom vagy te is... ha ennyi problémám lenne az életben akkor hálát adnék az istennek...
2010. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

"És benned ki szokott lenni? Szereted ha fáj, mi?

Kis kötsög"


A barátnődnek is ezt szoktad mondani? =)

17 bi F

2010. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
17 bi F legyszives nezd meg e-mailt szeretnek veled beszelgetni ha nem gond?
2010. jún. 29. 19:38
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
sztem a bnője nem köc*ög és a csaj-pasi kapcsolatot hívják egészséges kapcsolatnak...
2010. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Igazából,őket nézik le a legjobban.Még a melegek is.Mert nem tudnak dönteni lány és fiú között.

Persze ez csak általánosítás,mielőtt elkezdene valaki visongani,hogy van kivétel(=

2010. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Amúgy képzeljétek mekkora sz¤pás ha valakinek bi csaja/pasija van...:D Féltékenykedhet mindkét nemre:D
2010. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek a magánügye, hogy kiket szeret, de az is elég szar lehet, ha 2ember szereti egymást,és nem tudnak végigmenni úgy az utcán kézen fogva, hogy ne szóljanak be nekik.

Ezt én még nem nevezném magamutogatásnak. de ismerek olyanokat, főleg fiatalabbakat, akik iwiw adatlaptól kezdve mindenütt reklámozzák a hovatartozásukat, sőt nagyon különlegesnek érzik magukat, ezektől én is hányok...

Amúgy sokan vannak, akik kíváncsiságból kipróbálják azonos neművel, de ettől még nem fognak hozzájuk vonzódni.

Az meg, hogy valaki a melegeket/biket fikázza, ugyancsak nagy divat lett, érdekes, két csajt együtt a srácok ritkán

mondanak gusztustalannak, bezzeg ha 2fiúról van szó akkor pfujjolnak erősen..

Az tényleg irritáló, ha felhívják magukra a 'közönség' figyelmét, de otthon miért is ne csinálnák amit akarnak, azzal akivel akarják?aki ebbe nem törődik bele annak vagy túl sok szabadideje van másokat fikázni, vagy ennyire prűd, de ekkor csak sajnálni tudom.

2010. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Én ezzel úgy vagyok h inkább titokban tartom hogy vonzódok lányokhoz is. Én ezzel nem akarom felhívni magamra a figyelmet ink nem árulom el senkinek. Trendi vagy nem terndi leszarom de az érzéseinket nem tudjuk irányítani. Aki egyszer kétszer lefekszik a saját nemével az nem biszex.
2011. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!