Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a biszexualitasrol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a biszexualitasrol?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 18:32
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
ez egy kerdes es amint latom eleg sokan elitelik nem mintha privat ugy lenne .... es a feltunesi viszketegseg azt jelenti h ok nelkul veszekszel a masikkal szoval kerlek nezz magadba es aztan irj ..... koszonom
2010. jún. 29. 18:59
 12/31 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudok magamba nézni mert nekem is van 1 véleményem meg neked is meg mindenkinek... én ezt gondolom... ha nem tetszik a válasz akkor sajnálom... te kérdezted...
2010. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
nem akarok beleszólni a vitába de a feltűnési viszketegség fogalmával ismerkedned kéne kedves kérdező. nem azt jelenti h ok nélkül veszekszel a másikkal hanem annyi a lényege h megteszel bármit h rád irányuljon a figyelem.
2010. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
pont olyan undorító, beteges és aberrált mint a homoszexualitás
2010. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
jol van elnezest mindenkitol de ha valakinek van egy mas velemenye akk nem kell lemondani es elnezest
2010. jún. 29. 19:08
 16/31 A kérdező kommentje:
es om szerintetek feltunesi viszketegseg csak komoly gondokbol alakulhat ki vagy van aki egyszeruen ilyen?
2010. jún. 29. 19:11
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
én nem szóltam le senki véleményét. annyit írtam h egy 17 éves ne szóljon már be nekem aki a fogalmakkal sincs tisztában... menjen ki az utcára és nézzen körül aztán írja h titkolják... dehogy titkolják... itt most nem azt mondom h én hű de mennyire tapasztalt meg okos vagyok de ha valamivel nem vagyok tisztában azt nem írom le...
2010. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

19:14 Pedig titkolják. Naponta hány kézenfogva járó fiút látsz? Pedig sok pár van, hidd el. Én benne vagyok, tudom. És hány kézen fogva járó heteró párt? Na most viszonyítsd egymáshoz a kettőt...

17 bi F

2010. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
29%
családi háttérre vezethető vissza vagy arra hogy önbizalomhiányos és így próbál kompenzálni.
2010. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
ma voltam vásárolni egy nagyobb városban ahol külföldiek is megfordulnak... nem hazudok ha azt mondom h a bevásárlóközpont dugig volt az ilyenekkel... hideg ráz tőle...
2010. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!