Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy nem szeret? Együtt lenni vagy nem együtt lenni? Hogyan tovább? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Lassan két éve vagyunk együtt a párommal, és kb egy éve élünk együtt én 23 ő 28 éves. Eleinte klappolt minden, kivéve egyet a beszélgetés.Ő nem tartotta fontosnak én igen. Aztán kezdtem rájönni, hogy elég szexközpontú a kapcsolatunk és mintha arra lennék jó, hogy takarítsak, mossak, és miegymás amit egy HTB csinál. Ez abban is megnyilvánul, hogy pl én beszélek neki a lelki gondjaimról vagy boldogságomról, akkor vagy egyik fülén ki a másikon be vagy csak leolt h mit bőgök, hagyjam abba, vagy pl vizsgaidőszakban amikor nem a házimunkával vagyok elfoglalva akkor mindig megkapom h nem csinálok semmit, pedig dolgozom is (vendéglátás) 18 órákat és mellette ugye házimunka, tanulás, és van egy kutyus is akivel szintén én törődöm, pedig nem is az enyém(de imádom sajátomként és ő is halagat rám)illetve kijelentette, hogy a barátaimmal nem akar kontaktolni, mert nem meghatározók az életében és állandóan villámokat szór a szemével, ha pl férfi kolegákkal dumálok vagy a barátnőimmel kiruccanunk(jelezem vele otthon az utóbbi időben csak filmet lehetett nézni) meg a sör, napi 6-7 dobozzal is megiszik, és ha szólok, hogy vigyázzon ne fajuljon el, csak annyi jön, hogy hagyjam már, tud magára vigyázni. A lakásba (az övé)a bútorokat én vettem, de ha ruhára költök akkor ferde szemmel néz rám. Nem szereti ha hazajárok a szüleimhez, de azt mondja h menjek, de látom rajta hogy nem tetszik neki.Bocsánat, hogy ilyen hosszú vagyok, de nem tudom mi lenne jó, elhagyni, vagy tűrni és/vagy tovább próbálkozni, hátha megváltozik.Sokszor kaptam hazugságon is, meg voltak fura sms-ek a telefonjában, amiket persze megmagyarázott. :S Én sem vagyok tökéletes, nekem is vannak f@szságaim, meg tudok hisztis is lenni de én sose korlátoztam semmiben, sokszor kalitkában érzem magam.Lépjek ki?Vagy van még remény?JA és most a szüleimnél vagyok, de állandóan mondja h hiányzom neki, meg szeret és mikor megyek már haza?Akkor most???
2010. jún. 29. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mond meg neki, hogy neked ez így nem jó, Te így nem vagy bolgod, így nem tudsz élni (és ez igaz is). Ha fontos vagy neki, változtat, de ha ez is csak süket fülekre talál, akkor csomagolj. De tényleg.

Inkább szomorkodj pár hónapig nélküle, minthogy még évekig így kelljen élned.

Még az is lehet, hogy a költözésed észhez téríti, de ha még az sem, akkor tényleg nem érdemes rá pazarolnod az idődet, annyi rendes férfi van még, aki törődne is veled.

2010. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van ez, ha korhadt az alap(nincs kommunikáció). Igen, tényleg házvezetőnőnek kellesz, akit meg lehet dugni. A napi 6-7 sör az extrém mennyiség(3 liter még vízből is sok), ez már önmagában is szakító ok lenne nálam. Az a gond, hogy sok mindent elnéztél már neki, és ezen felbátorodott.

Ha a barátaiddal nem akar találkozni, az szíve-joga, de nem korlátozhat téged abban, hogy bárkivel találkozz. Szerintem érdemes lenne szakítani, ha már 2 év után ekkora gondok vannak.

2010. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkàbb most lépjél,mint késõbb,mert az évek szàllnak az ember feje fölött,nem érdemel meg téged.
2010. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy gyökér, tuti, hogy sok olyan sráccal is találkozhatnál, aki értékel! Hagyd ott a fenébe, mindenki változhat, de alapjában véve senki sem változik meg. Ha vele maradsz, elfelejted, ki vagy, saját magad is alulértékeled majd, és nem leszel boldog. Senki sem nézi helyetted, hogy mi jó neked. Szurkolok!
2010. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van!Őszintén szólva én is érzem, hogy mennem kell, csak jól esik hallani/látni, hogy nem én nem tudok alkalmazkodni és nem vagyok kompromisszumképes!leülök és megbeszélem vele, és ha nem mutat hajlandóságot akkor pakolok, nehéz lesz, de pakolok. Köszönöm a bíztatást!
2010. jún. 29. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismeros a szitu,anno én is ebben a pácban voltam mint te!Egy ido után besokaltam és elkoltoztem tole!Persze irogatott meg hivogatott,hogy mennyek vissza hozzá stb....,de nem!!!pár honapig rossz volt,de utána már nem!!!Sztem nem fog megváltozni,talán egy darabig!Egy 28 éves pasit nem nagyon lehet már megváltoztatni!!PAKOLJ!!!!!
2010. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyon szépen köszönöm, hogy feltetted ezt a kérdést...kinyitotta a szemem, hogy mit kell tennem...nálunk ugyanez van, de én szakítani fogok...mi 2 éve vagyunk együtt....köszi mégegyszer...
2010. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Úgy látom, nagyon egyet értünk itt mindannyian! :) Holnap elbeszélgetek vele erről, és pakolok!

Kedves utolsó vagy inkább sorstárs sok erőt kívánok a "pakoláshoz"! És igazán nincs mit! :)

2010. jún. 29. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!